Четвер, 8 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління

Звіт про виконання річного плану заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності за 2019 рік

Сектором контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області у 2019 році проведено 25 планових та 1 позапланова перевірка, у 18 випадках, тобто в 72 %, встановлено порушення чинного законодавства.

За результатами перевірок винесено 17 приписів та застосовано фінансових санкцій на суму 2,7 тис. грн. Крім того за результатами перевірок встановлено суму, що підлягає поверненню споживачам відповідно припису в розмірі 184,5 тис. грн. 

Також, за результатами проведених перевірок, попереджено обрахування споживачів у розрахунку на рік в розмірі 1 920,8 тис. грн., (з них  за результатами виконання припису винесеного  Луцькій міській Раді – 1 521,8 тис. грн.)

Також, сектором контролю за регульованими цінами, на виконання доручення Віце - Прем‘єр – міністра України Розенка В.П. від 11.04.2017 року   постійно здійснюється моніторинг цін на лікарські засоби, які внесено до реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, відповідно до Наказу МОЗ України №360 від 03.04.2017 року та беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки».

Щомісячно аналізуються ціни орієнтовно по 70  аптечних закладах, якими реалізується такі лікарські засоби та застосовується більше ніж 1200 різних цінових позицій.

Протягом 2019 року, за матеріалами одержаними від правоохоронних органів, щодо притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 1652 КУпАП, працівниками сектору винесено 76 постанов на суму 11,6 тис. грн., 

Крім того, з початку року працівниками сектору розглянуто та надано роз’яснень на 8 звернень громадян та організацій. Також, на сайті Держпродспоживслужби оприлюднено 15 статей на тему державного контролю за цінами та формуванням тарифів на житлово-комунальні послуги, ліки  та ін.