Четвер, 19 липня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
ЗБИРАЄМО НАСІННЄВІ ПОСІВИ
19 липня 2018

Враховуючи цьогорічні погодні умови, спеціалісти відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки рекомендують агрономічним службам суб'єктів господарювання області звернути особливу увагу на своєчасне збирання насіннєвих посівів озимих та ярих зернових, зернобобових культур.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИЯВЛЕНЬ В ОБ’ЄКТАХ РЕГУЛЮВАННЯ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ФІТОСАНІТАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ
17 липня 2018

За результатами проведеної фітосанітарної експертизи (випробування) Волинською обласною фітосанітарною лабораторією у першому півріччі 2018 року виявлено: в об’єктах регулювання імпортного походження, регульований карантинний організм відсутній в Україні Південноамериканську томатну міль (Tuta absoluta Meyr) у 2 випадках в зразках помідорів з Туреччини.

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА
16 липня 2018

Привітання начальника головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області з днем бухгалтера

ПРО ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ ЩОДО АЧС
13 липня 2018

На виконання розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 21.06.2018 №371 «Про заходи з локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми серед диких свиней у Любомльській РО УТМР (Замлинське лісництво) Любомльського району та посилення заходів з недопущення розповсюдження захворювання на території області» 12.06.2018 року відбулось засідання координаційної робочої групи по відстрілу та депопуляції диких свиней на території мисливських господарств області.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЦЕРКОСПОРОЗ НА БУРЯКАХ
13 липня 2018

Сприятливі погодні умови (висока вологість повітря, дощі, рясні роси, високий температурний режим) які склалися на даний час є сприятливими для розвитку та розповсюдження хвороб сільськогосподарських рослин. За даними спеціалістів Володимир-Волинського, Луцького та Рожищенського районів на столових буряках відмічена поява небезпечної хвороби – церкоспорозу. Тому у другій половині липня слід очікувати появу церкоспорозу на посівах цукрових буряків. Значний розвиток хвороби спостерігається в роки з чергуванням сухої жаркої та помірно теплої вологої погоди.

ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МІЖВІДОМЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ І ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ
13 липня 2018

12 липня 2018 року в Ківерцівській районній державній адміністрації Волинської області відбулося виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, в якому прийняли участь фахівці Держпродспоживслужби у Волинській області.

ВІДНОВЛЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НА СОЦІАЛЬНО-ЗНАЧУЩІ ПРОДУКТИ
13 липня 2018

В Україні складається ситуація за якої скасування державного регулювання цін на соціально значущі продукти харчування призведе до того, що українці будуть купувати продукти харчування за європейськими цінами. При тому, що середньомі- сячна номінальна зарплата в Україні (середня за 2017 р. складала 7100 грн. або близько 220 євро) в 14 разів нижча, ніж в середньому в країнах ЄС-28 (середня за 2015 р. складала приблизно 3000 євро).

СТАЖУВАННЯ НА БАЗІ ДУ "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
13 липня 2018

У відповідності до наказу № 37-В від 14.06.2018 року заступник завідувача відділу біологічного методу захисту рослин Андрійчук Н.П та провідний фахівець відділу біологічного методу захисту рослин Юдіна М.В. пройшли стажування у ДУ «Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія» м. Кропивницький.

ПІДХОДИ NESTLÉ ДО ПИТАНЬ ХАРЧОВОЇ БЕЗПЕКИ
13 липня 2018

ПІДХОДИ NESTLÉ ДО ПИТАНЬ ХАРЧОВОЇ БЕЗПЕКИ