Субота, 17 березня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
НАВЧАННЯ НА ТЕМУ «НЕДОПУЩЕННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ ТВАРИН ЯЩУРОМ, ЗАРАЗНИМ ВУЗЛИКОВИМ ДЕРМАТИТОМ ВРХ, ХВОРОБИ БДЖІЛ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ І РЕЄСТРАЦІЇ С/Г ТВАРИН»
15 березня 2018

З метою проведення заходів по недопущенню занесення збудників інфекційних хвороб тварин, оперативного реагування на випадки загибелі тварин та бджіл, якісного відбору патологічного матеріалу для дослідження 20 березня 2018 року в 1000 год.на базі рекреаційно – оздоровчого комплексу «Мальованка» відбудеться одноденний семінар - навчання на тему «Недопущення захворювання тварин ящуром, заразним вузликовим дерматитом ВРХ, хвороби бджіл та проведення ідентифікації і реєстрації с/г тварин».

CЕМІНАР НА ТЕМУ: «ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ»
14 березня 2018

У зв’язку із набуттям чинності з 04 квітня 2018 року Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» 2042-19 (далі-Закон) у м. Володимир - Волинському 12 березня 2018 року відбувся семінар на тему: «Застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини» за участю представників центрального апарату Держпродспоживслужби України та представників територіальних органів Держпродспоживслужби Волинської та Рівненської областей.

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ – ЦЕ СКЛАДОВА ЧАСТИНА ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ
14 березня 2018

Захист прав споживачів – це складова частина захисту прав людини. В державах з розвиненою економікою споживач здійснює керівну функцію на споживчому ринку. А це можливо лише за активної життєвої позиції кожного громадянина країни та державної підтримки.

НАСІННИЦЬКІ ПОСІВИ ОЗИМИХ КУЛЬТУР ПІД УРОЖАЙ 2018 РОКУ
07 березня 2018

За узагальненими даними проведеного моніторингу Управлінням фітосанітарної безпеки, а саме відділом контролю в насінництві та розсадництві, закладання площ насінницьких посівів озимих культур під урожай 2018 року суб’єктами насінництва, що здійснюють свою виробничу діяльність на території Волинської області та планують проводити реалізацію насіннєвого матеріалу, загальна площа відведених насінницьких ділянок озимих культур складає понад 1,1 тис. гектарів.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ МИЙНІ ЗАСОБИ
06 березня 2018

І в якої господині на кухні не стоїть пляшечка миючого засобу для посуду? Яскрава обгортка, приємний запах, у складі - навіть бальзам для рук. Чого ще треба?! Щоправда, не вистачає в цьому списку головного – безпечності для здоров’я. Побутова хімія займає важливе місце в нашому житті – миття посуду і підлоги, прання і прибирання квартири тощо. З екрану телевізора, в магазинах, при спілкуванні зі знайомими ми часто чуємо, який засіб краще справляється під час прибирання квартири і який краще купувати. Проте дуже мало інформації ми чуємо про склад побутової хімії, про безпеку та якість цих засобів, не знаємо, як впливає побутова хімія на нас і наших близьких. Реклама послужливо розповідає про переваги різних товарів цієї категорії. Але що ж вибрати? У складі миючих засобів присутні такі шкідливі речовини, як: хлор, діоксид сірки, етиленгліколь, поверхнево-активні речовини (ПАР), фенол, формальдегід, ацетон, аміак, ензими, оптичні відбілювачі, абразивні речовини, ароматизатори.

УВАГА!!! ОСТЕРІГАЙТЕСЬ НЕЯКІСНИХ ТА ФАЛЬСИФІКОВАНИХ ПЕСТИЦИДІВ
05 березня 2018

Початок польових робіт у сільському господарстві завжди супроводжується сезонним збільшенням на ринку попиту та пропозиції засобів захисту рослин, тому що кожен аграрій прагне отримати прибуток від своєї діяльності. Часто перед господарствами, фермерами та дачниками постає питання придбання якісних пестицидів.

ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ
03 березня 2018

23 лютого 2018 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р. №856 "Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. №694 і від 11 листопада 2009 р. №1200".

ЩО ЧЕКАТИ СПОЖИВАЧАМ ВІД НОВОГО ЗАКОНУ «ПРО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ»
02 березня 2018

Споживачам варто знати дещо із нового Закону «Про житлово-комунальні послуги», а саме: про тарифи, плату за управління будинком та обов'язкові договори на вивезення сміття. Верховна Рада ухвалила новий Закон «Про житлово-комунальні послуги», що є першим кроком до можливості мешканців багатоквартирних будинків впливати на надання якісних послуг за справедливою ціною. Отже, новий Закон орієнтований на те, що власники квартир є одночасно співвласниками допоміжних приміщень, комунікацій, даху - тобто всього будинку і тому, самі мають відповідати за його стан.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН
26 лютого 2018

У випадку виявлення порушення норм цінового законодавства Ви можете звернутися до Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Волинськый області.