Субота, 26 травня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
УВАГА СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ! ПРО СУТТЄВІ ЗМІНИ В МАЙНОВОМУ СТАНІ НЕОБХІДНО ПОВІДОМЛЯТИ НАЗК ПРОТЯГОМ 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ
25 травня 2018

Одним із ефективних способів запобігання корупції в державній сфері є посилення заходів фінансового контролю осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних осіб.

ПРО ДЕКЛАРУВАННЯ ЗМІНИ ОПТОВО-ВІДПУСКНИХ ЦІН НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ СТАНОМ НА 04 ТРАВНЯ 2018 РОКУ
21 травня 2018

Сектор контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє що МОЗ України оприлюднено Наказ від 11.05.2018 № 904 "Про декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 04 травня 2018 року та внесення їх до реєстру та внесення змін до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби"

ФАХІВЦІ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ З УСІЄЇ УКРАЇНИ ОБГОВОРИЛИ ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ НОВОГО ЗАКОНУ ПРО КОНТРОЛЬ
18 травня 2018

17 травня 2018 року у Комунікативному центрі Уряду відбулася експертна зустріч фахівців Держпродспоживслужби із представниками громадськості, місцевих органів виконавчої влади, представників обласних державних адміністрацій з всієї України. Предметом обговорення стали особливості реалізації Закону «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», який набрав чинності у квітні поточного року.

Всесвітній день вишиванки!!!
17 травня 2018

Колектив Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області зі всією Україною, святкує "День Вишиванки"!

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД 10.05.2018
10 травня 2018

Суха та жарка погода сприяла високій активності шкідників на сільськогосподарських культурах. Тому існує загроза масового пошкодження рослин.

ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇХ БДЖІЛ
10 травня 2018

Які ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі бджільництва? Що потрібно бджоляру для охорони медоносних бджіл від хімічного отруєння? Що потрібно виконувати юридичним та фізичним особам, які застосовують засоби захисту рослин?

ЯК ЗАХИСТИТИ ТВАРИН ВІД СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ КОМАХ
08 травня 2018

Природні умови області та наближення теплого періоду можуть посприяти масовому розповсюдженню кровосисних комах. В останні роки, весною, з настанням потепління складається несприятливий прогноз по гнусу. Виникає загроза масового нападу мошки на тварин, що може призвести до їх захворювання та загибелі. Спеціалістами ветеринарної медицини області проводяться обстеження швидкоплинних водойм на предмет заселення личинками мошки.

ПАМ’ЯТКА ТУРИСТУ
08 травня 2018

Літо – пора відпочинку і подорожей. Гарних вражень і безтурботного життя. А ще - оздоровлення і підзарядки сонцем, морем, емоціями. Так повинно бути, і для більшості так і є. Але не для тих, хто прибав путівку у туристичних шахраїв або просто недбало вибрав місце відпочинку.

ОБЕРЕЖНО НІТРАТИ !!!
05 травня 2018

Ось і прийшла пора перших весняних овочів, ягід, фруктів, які дуже нас радують. Однак, аби вони принесли нам лише користь, а не шкоду, слід враховувати, що перші весняні культури можуть містити досить велику кількість нітратів, і необхідно знати способи їх знешкодження.