Неділя, 24 березня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Господарюючим суб’єктам, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев'яного пакувального матеріалу
21 березня 2019

Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області надає роз’яснення (посилаючись на нормативно-правові акти) щодо обов’язковості проведення систематичного моніторингу, обстежень земельних угідь, на яких розміщенні Ваші виробничі потужності та розміри маркування ДПМ, які врегульовані чинним національним законодавством.

Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності під час використання ГМО у відкритих систем
21 березня 2019

06.03. 2019 року Постановою Кабінету Міністрів України № 198 затверджено «Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням заходів біологічної і генетичної безпеки щодо сільськогосподарських рослин під час створення, дослідження та практичного використання генетично модифікованих організмів у відкритих системах Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Співпраця з викривачами корупції
20 березня 2019

Україна на сьогоднішній день розробила прогресивне антикорупційне законодавство.

Захист картоплі від дротяників
18 березня 2019

Успіх в реалізації картоплі залежить від її зовнішнього вигляду, який визначається наявністю шкідливих організмів, що пошкоджують бульби.

Проведено семінар на тему: "Дотримання законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини».
18 березня 2019

15 березня 2019 року управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській проведено семінар на тему: «Дотримання законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини».

ТЕРМІНОВЕ (СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ) ПОВІДОМЛЕННЯ
18 березня 2019

Сприятливі погодні умови та достатня кормова база сприяють розмноженню та розселенню мишоподібних гризунів.

Хмарук Тетяна Євгенівна відповіла на актуальні запитання щодо захисту прав споживачів
14 березня 2019

Напередодні святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Хмарук Тетяна Євгенівна на запрошення інформаційного інтернет-ресурсу Західної Волині «БУГ» відповіла на актуальні запитання про захист прав споживачів.

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАХОДІВ ДЕРЖАВНОГО НАГЛЯДУ (КОНТРОЛЮ) У СФЕРІ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА 2018 РІК.
13 березня 2019

СЕКТОР КОНТРОЛЮ ЗА РЕГУЛЬОВАНИМИ ЦІНАМИ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Проведено захід щодо відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів
13 березня 2019

В рамках проведення заходів щодо відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів та на запрошення Голови Володимир-Волинської Міської ради Саганюка П.Д. начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Хмарук Тетяна Євгенівна провела у приміщенні місьвиконкому 12 березня прийом споживачів щодо захисту їх прав.