Неділя, 4 грудня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Тест “Антикорупційне ППО: наскільки успішно ви знищуєте конфлікт інтересів?”
30 листопада 2022

Поки наші сили протиповітряної оборони (ППО) на відмінно відпрацьовують по ворожих ракетах, посадовці мають на відмінно виявляти та врегульовувати конфлікт інтересів. Щоби ви потренувалися, працівники Національного агентства з питань запобігання корупції підготували для вас серію питань, (вказати посилання ) які допоможуть перевірити, наскільки влучно ви нищите корупційні фактори на роботі.

ВЕРХОВНА РАДА УДОСКОНАЛИЛА ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ПОВОДЖЕННЯ З ПЕСТИЦИДАМИ І АГРОХІМІКАТАМИ
22 листопада 2022

16 листопада 2022 року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект щодо вдосконалення державного регулювання у сфері поводження з пестицидами і агрохімікатами (№ 4558 від 30.12.2020).

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА: ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ СЕРТИФІКАЦІЇ, ВИДАЧІ ТА СКАСУВАННЯ СЕРТИФІКАТІВ НА НАСІННЯ ТА/АБО САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ
22 листопада 2022

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада № 1274 внесено зміни до Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал.

RASF повідомляє щодо виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині
22 листопада 2022

RASF повідомляє щодо виявлення перевищення максимально допустимого рівня флюбендазолу у свинині

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ У ВИПАДКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
16 листопада 2022

Суб’єктам господарювання , що здійснюють зберігання та/або реалізацію харчових продуктів, які потребують дотримання температурного режиму, необхідно завчасно підготуватися до надзвичайної ситуації у разі відключення електроенергії.

ЧИ МОЖНА ВІДПРАВЛЯТИ НАСІННЯ ПОШТОЮ ЗА КОРДОН?
14 листопада 2022

Завезення адвентивних шкідників, збудників хвороб рослин чи насіння бур’янів із посадковим чи насіннєвим матеріалом, як в Україну так і на території країн-партнерів є надзвичайно небезпечним фактором для агропромислового комплексу країни.

ТЕРМІНОВЕ (СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ) ПОВІДОМЛЕННЯ РІПАКОВИЙ ПИЛЬЩИК
02 листопада 2022

В посівах озимого ріпаку області спостерігається осередкове заселення рослин ріпаковим пильщиком.

ВВЕЗЕННЯ НАСІННЯ ТА САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ
02 листопада 2022

Відділ контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки нагадує суб’єктам господарювання вимоги щодо ввезення насіння та садивного матеріалу на митну територію України.

Новий сервіс від НАЗК: тест на виявлення конфлікту інтересів стане орієнтиром для посадовців
02 листопада 2022

Конфлікт інтересів лежить в основі всіх корупційних злочинів та більшості корупційних правопорушень. У публічних службовців іноді виникають сумніви щодо наявності чи відсутності у них конфлікту інтересів. Це ж питання виникає і у громадян щодо таких службовців. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) прагне, аби вимоги законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів були зрозумілими для посадовців та всіх громадян, що допоможе зменшити кількість корупційних правопорушень. Тому НАЗК розробило тест для визначення наявності/відсутності конфлікту інтересів.