Неділя, 19 травня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Всесвітній день вишиванки.
16 травня 2019

Головне управління Держпродспоживслужби вітає українців з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють імпорт та експорт насіння і садивного матеріалу
14 травня 2019

8 травня 2019 року Постановою Кабінету Міністрів України № 383 затверджено «Порядок проведення перевірки сертифікатів та підтверджень у разі ввезення та/або вивезення насіння і садивного матеріалу, зразків насіння і садивного матеріалу, дослідних зразків сортів державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю».

Завершення кампанії з проведення пероральної імунізації
14 травня 2019

10 травня 2019 року кампанія з проведення пероральної імунізації проти сказу диких м`ясоїдних тварин успішно завершилася.

Відео ролик про уникнення отруєння бджіл!
14 травня 2019

В умовах широкого застосування засобів захисту рослин у сільському і лісовому господарстві стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Діалог, співпраця, партнерське взаємопорозуміння – це запорука виробництва меду та гарних врожаїв.

Проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації
13 травня 2019

На базі Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за участю начальників районних, міських управлінь представників громадської організації «Порятунок чотирилапих» та комунального підприємства «Ласка», 11 травня 2019 року відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

Проведено підсумкову нараду Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області
13 травня 2019

За участю керівників структурних підрозділів 11 травня 2019 року проведено підсумкову нараду Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

Факт не дотримання суб'єктами господарювання установлених міжповірочних інтервалів засобів вимірювальної техніки, які перебувають в експлуатації під час здійснення заходів державного нагляду (контролю)
13 травня 2019

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області для забезпечення захисту життя та охорони здоров'я громадян проводяться перевірки закладів охорони здоров'я. Протягом І кварталу 2019 року проведено 7 перевірок у даних закладах щодо додержання суб’єктами господарювання законодавства у сфері метрології та метрологічної діяльності. В усіх господарюючих суб'єктів під проведення перевірок встановлені порушення.

Внесення змін до статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»
13 травня 2019

Приписами прикінцевих положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги», який регулює відносини, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг, та вводиться в дію з 1 травня 2019 року внесенні зміни до абзацу першого - третього частини четвертої статті 17 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність"

Участь начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в прямому ефірі студії радіо Луцьк з питань профілактики сальмонельозу.
13 травня 2019

Чим небезпечна інфекція сальмонели? Хто повинен і здійснює перевірку санітарного стану навчальних закладів? Про це в ефірі Українського радіо-Луцьк 10 травня йшлося у передачі "Тема дня"