Четвер, 15 листопада
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
14 листопада 2018

Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації, на якій розглядались питання про заходи щодо недопущення та поширення збудника африканської чуми свиней на території області, проведення депопуляції диких кабанів та лабораторного моніторингу африканської чуми свиней в дикій фауні та серед свійських тварин та щодо недопущення захворювання сільськогосподарських тварин сибіркою. На яку було запрошено начальників районних, міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, керівників спеціалізованих господарств та користувачі мисливських угідь.

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ НА ТЕМУ: «ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОСТЕЖУВАНОСТІ ЗА ПЕРЕМІЩЕННЯМ ТВАРИН ТА ЇХ ЗАБОЄМ. ПОРЯДОК ВИДАЧІ ВЕТЕРИНАРНИХ ДОКУМЕНТІВ»
13 листопада 2018

Проведення заходів щодо забезпечення простежуваності за переміщенням тварин та їх забоєм. Порядок видачі ветеринарних документів

ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ БОРОТЬБИ ПО ЗНИЩЕННЮ БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 10.11. 2018 РОКУ
12 листопада 2018

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області, на виконання доручення голови Волинської обласної державної адміністрації від 08.08.2016 р. № 4982/44/2-16 «Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського», листа Волинської обласної державної адміністрації від 17.07.2018 р. № 4958/43/2-18 «Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського», інформує щодо здійснення комплексних заходів боротьби з борщівником Сосновського на території Волинської області станом на 10.11. 2018 року.

НАРАДА 09 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ
09 листопада 2018

При начальнику Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області 9 листопада 2018 року відбулася нарада про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби за 9 місяців 2018 року та завдання на IV квартал 2018 року .

ШАНОВНІ ПАСІЧНИКИ ТА АГРАРІЇ!
07 листопада 2018

В даний час бджільництво, як галузь сільського господарства, динамічно розвивається та інтенсифікується, потребує спільних зусиль щодо вирішення наявних проблем як з боку пасічників, так і з боку аграріїв, зокрема, під час використання пестицидів та агрохімікатів, упорядкування добросусідства тощо.

НАРАДА СПЕЦІАЛІСТІВ УПРАВЛІННЯ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ФАХІВЦІВ ДУ «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ»
02 листопада 2018

На виконання протокольного доручення за результатами наради Департаменту Фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби «Про підсумки роботи щодо дотримання заходів фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, ГМО за І півріччя 2018 року та виконання лабораторіями плану акредитації за стандартом ISO 17025:2006», а також з метою покращення професійних якостей спеціалістів управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області 01 листопада 2018 року відбулася нарада на тему: «Основні вимоги до ввезення та вивезення об’єктів регулювання».

ДКП «ЛУЦЬКТЕПЛО» МАЄ НАМІР КОРИГУВАТИ РОЗМІР ТАРИФІВ
31 жовтня 2018

Відтак, на теплову енергію для населення ріст становитиме 22,2%, для релігійних організацій - 76,4%. Поряд з тим, тариф на теплову енергію для бюджетних установ для інших споживачів (крім населення) зменшиться на 11,1 %.

ЗБЕРІГАННЯ НАСІННЯ ЯРИХ КУЛЬТУР
31 жовтня 2018

Зберігання насіння – завершальний етап технологічного процесу, покликаний забезпечити збереження його життєздатності, сили росту, здатності проростати в польових умовах , реалізовувати генетичний потенціал росту, запобігати засміченню, розповсюдженню хвороб та шкідників.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВІДДІЛУ КОНТРОЛЮ У СФЕРАХ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ, РЕКЛАМИ, АНТИТЮТЮНОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЗА 9 МІСЯЦІВ 2018 РОКУ
31 жовтня 2018

У відповідності до завдань Держпродспоживслужби України, доручень обласної державної адміністрації, згідно плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2018 рік, затверджених планів роботи ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, та за результатами розгляду звернень споживачів працівниками відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів протягом 9 місяців 2018 року перевірено 111 підприємства торгівлі та надання послуг