Середа, 17 січня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ФАКТОРІВ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА У СФЕРІ САНІТАРНОГО ТА ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЗА 2017 РІК
17 січня 2018

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області у 2017 році здійснений державний моніторинг у сфері санітарного та ветеринарно-санітарного законодавства.

ПРО БЕЗПЕЧНІСТЬ ЕЛЕКТРОПРИЛАДІВ
16 січня 2018

Ми живемо у світі, який дуже швидко змінюють нові технології. Зокрема, технологією застосування електричного струму людство вже давно оволоділо. Електропобутові прилади зручні та досить безпечні. Оснащення їх термовимикачами з самоповерненням для автоматичного переривання електричного кола дає можливість їх зручно використовувати.

ПОСИЛЕНО СПІВПРАЦЮ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ТА МОЗ
15 січня 2018

Охорона здоров’я населення визнається одним із пріоритетних напрямів державної політики та одним із основних факторів національної безпеки країни. Важливою складовою системи охорони здоров’я залишається забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

ПОСЛУГИ ПЕРУКАРІВ - ПРАВА СПОЖИВАЧІВ
11 січня 2018

Щоразу, відправляючись в салон краси або перукарню, ми очікуємо чарівних змін у зовнішності. Кому ж не хочеться стати привабливішим, підкреслити всі свої природні достоїнства і приховати недоліки. Але іноді, поглянувши на себе в дзеркало після роботи майстра, раптом розумієш, що дива бувають тільки в казці і найголовніше виною «такої краси» є майстер, якому ви довірилися. Та ще витрачений час, гроші...

ПЛАН ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ
11 січня 2018

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ ДИТЯЧИХ ІГРАШОК
11 січня 2018

Серед розмаїття предметів, які оточують дітей з перших днів життя, особливе місце посідають іграшки. В житті дитини гра має таке ж значення, як в дорослого робота, творча діяльність. У кожному віці дитині потрібні різноманітні за тематикою і призначенням іграшки. Під поняттям "іграшка" згідно Технічного регламенту безпечності іграшок розуміються вироби (ігровий матеріал), призначені для використання у грі дітьми до 14 років. Завжди неодмінною умовою при виготовленні іграшок була їх БЕЗПЕКА для дітей. Іграшки можуть бути введені в обіг тільки в разі їх відповідності вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою КМУ від 11 липня 2013 року № 515.

Робоча зустріч щодо змін вимог до молочної сировини за участі начальника ГУ Держпродспоживслужби
05 січня 2018

В Україні змінюються вимоги до молочної сировини. Уже розроблено новий національний стандарт ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови», який почне діяти з 1 липня 2018 року. Раніше його планували запровадити з 1 січня. Згідно стандарту в Україні залишиться три сорти молока: екстра, вищий, перший. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко сьогодні, 4 січня під час робочої зустрічі з питань заготівлі молока.

АКЦЕНТУЄМО УВАГУ НА ТОМУ, ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ ДЕКЛАРАНТУ!
04 січня 2018

З 1 січня 2018 року розпочинається черговий етап Е-декларування!

ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області вітає всіх з Новим Роком та Різвяними святами!
29 грудня 2017

Від імені колективу управління та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового року та Різдва Христового!