Четвер, 17 січня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
КОНСУЛЬТАТИВНО – РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА ДОПОМОГА НА ТЕМУ : «ЗАПРОВАДЖЕННЯ У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СИСТЕМИ БЕЗПЕЧНОСТІ КОНТРОЛЮ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ – НАССР»
12 грудня 2018

11 грудня 2018 р в приміщенні Нововолинської міської ради спеціалістами Держпродспоживслужби на прохання відділу управління освіти була проведена консультативно - роз’яснювальна допомога на тему : "Запровадження у закладах дошкільної освіти системи безпечності контролю харчових продуктів - НАССР".

ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ БОРОТЬБИ ПО ЗНИЩЕННЮ БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 10.12.2018 РОКУ
11 грудня 2018

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області, на виконання доручення голови Волинської обласної державної адміністрації від 08.08.2016 р. № 4982/44/2-16 «Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського», листа Волинської обласної державної адміністрації від 17.07.2018 р. № 4958/43/2-18 «Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського», інформує щодо здійснення комплексних заходів боротьби з борщівником Сосновського на території Волинської області станом на 10.12. 2018 року.

ЗАТВЕРДЖЕНО МЕТОДИЧНІ ВИМОГИ У СФЕРІ НАСІННИЦТВА
11 грудня 2018

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04 жовтня 2018 року № 476 «Про затвердження Методичних вимог у сфері насінництва щодо збереження сортових та посівних якостей насіння зернових культур» затверджено вимоги до вирощування та до сортових і посівних якостей насіння зернових культур.

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ НА ТЕМУ «ВИМОГИ ХАРЧОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ДО ЕКСПОРТЕРІВ М’ЯСА ПТИЦІ»
10 грудня 2018

На базі Волинської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби 7 грудня 2018 року відбувся семінар - навчання на тему «Вимоги харчового законодавства до експортерів м’яса птиці» для спеціалістів ТзОВ «Птахокомплекс Губин» та ПрАТ «Володимир-Волинська птахоферма»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА 2018
10 грудня 2018

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 “Про Всеукраїнський тиждень права”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» передбачено проведення ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів (навчань, бесід, екскурсій, висвітлення у соціальних мережах тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

ПЕРОРАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН
07 грудня 2018

З метою реалізації положень міжнародних угод між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща щодо виконання програми боротьби зі сказом на території України починаючи з 2012 року в області проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин. До 2016 року ця робота проводилась на території 10 районів області за винятком Камінь-Каширського, Ківерцівського, Луцького, Любешівського, Маневицького та Рожищенського районів. Починаючи з 2016 року пероральна вакцинація проводиться на території всієї області.

ВОЛОДИМИР ЛАПА, ГОЛОВА ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ УКРАЇНИ: ПРО ФАЛЬСИФІКАЦІЮ МОЛОЧНИХ ПРОДУКТІВ – ПЕРЕВІРКИ, ТЕНДЕРИ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
06 грудня 2018

Однією з підстав для проведення позапланової перевірки підприємства може бути доручення Прем’єр міністра. В частині молочної продукції Держпродспоживслужба таких доручень не отримувала. Ми виходимо на перевірку, отримавши обґрунтовану скаргу споживача. І ті скарги, які ми отримуємо, ми адекватно відпрацьовуємо.

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ДЕРЖАВНИХ УСТАНОВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ НА ТЕМУ: «ОСНОВНІ АСПЕКТИ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ ПЕРЕДУМОВ «БОРОТЬБА ІЗ ШКІДНИКАМИ»»
06 грудня 2018

Асоціацією спеціалістів ветеринарної медицини Волинської області 4 грудня 2018 року було проведено семінар-навчання для спеціалістів державних установ ветеринарної медицини на тему: «Основні аспекти впровадження програми передумов «Боротьба із шкідниками»». Під час навчання розглядалися і обговорювалися питання стосовно дератизації та дезінсекції, як одне з основних зобов’язань нового харчового законодавства.

ОСОБЛИВОСТІ ЗБЕРІГАННЯ НАСІННЯ СОЇ
05 грудня 2018

Зберігання насіння сої має свої особливості, пов’язані із хімічним складом та фізичними властивостями цієї культури.