Неділя, 24 червня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
ОБЕРЕЖНО! БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО – НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ТА ЖИТТЯ БУР'ЯН!
13 червня 2018

Розпочався сезон небезпечного та отруйного бур'яну - борщівника Сосновського, який спричиняє сильні опіки шкіри.

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПОСТІЙНОГО МОНІТОРИНГУ ЗАСТОСУВАННЯ ДЕРЖАВНИХ РЕГУЛЬОВАНИХ ЦІН НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ
06 червня 2018

Сектор контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, на виконання листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів №603-162-8/3426 від 10.05.2017 року та №603-162-8/395 від 19.01.2018 року «Щодо проведення постійного моніторингу застосування державних регульованих цін на лікарські засоби» на постійній основі здійснює аналіз інформації, наданої аптечними закладами Волинської області .

СПЕЦІАЛІСТАМИ ВІДДІЛУ РИНКОВОГО ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ ПРОВЕДЕНО ПЕРЕВІРКУ ПРОДУКЦІЇ НА ВІДПОВІДНІСТЬ ЇЇ ВИМОГАМ ТЕХНІЧНОГО РЕГЛАМЕНТУ ЗАКОНОДАВЧО РЕГУЛЬОВАНИХ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
05 червня 2018

ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє, що відповідно до секторального плану державного ринкового нагляду на 2018 рік спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду проведено перевірку продукції на відповідність її вимогам Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.01.2016 р. № 94.

ТРЕНІНГ НА ТЕМУ : «СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ І КОНТРОЛЮ ОРГАНІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА»
04 червня 2018

14-23 травня 2018 року в м. Житомирі відбувся тренінг на тему: «Система управління і контролю органічного виробництва» за підтримки проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» для спеціалістів Головних управлінь Держпродспоживслужби та структурних підрозділів ОДА з питань агропромислового розвитку. Від Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області прийняли участь у тренінгу Погребський Г.М. – начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини та Коровіцька К.М. – головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БОТУЛІЗМУ
04 червня 2018

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ БОТУЛІЗМУ

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 04.06.2018
04 червня 2018

Тепла і посушлива погода сприяла повсюдному зростанню чисельності і шкідливості сисних шкідників, зокрема попелиць. Підвищена чисельність попелиць спостерігається в посівах буряків, бобових культурах, плодових та ягідних насадженнях.

Круглий стіл
01 червня 2018

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області 30 травня 2018 року в приміщенні Нововолинської міської ради було проведено «круглий стіл» із представниками органів місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання щодо підвищення рівня правової обізнаності у сфері захисту прав споживачів та повноваження Держпродспоживслужби. Вступне слово на «круглому столі» оголосив заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Кожевніков Геннадій Геннадійович та заступник міського голови Громик Олександр Іванович.

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ
30 травня 2018

30 травня 2018 року у Волинському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходив тренінг з е-урядування та е-демократії у рамках швейцарсько-української програми “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), у якому брала участь Стецюк Тетяна Феодосіївна, начальник управління роботи з персоналом Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 29.05.2018
29 травня 2018

На невеликих ділянках капусти одноосібних селянських господарств Володимир-Волинського та Луцького районів спостерігається масове заселення рослин шкідником-білокрилкою. Цього року поява шкідника відмічена раніше, як в попередні роки. Ймовірно цьому сприяла тепла, без дощів погода. При сприятливих умовах ареал поширення та чисельність шкідника будуть збільшуватись.