Субота, 17 березня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
НАВЧАННЯ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ФІТОСАНІТАРНИХ ВИМОГ КРАЇН – ІМПОРТЕРІВ
23 лютого 2018

Кожна країна виставляє свої вимоги, щодо фітосанітарного стану продукції, що імпортується на її територію. З метою дотримання експортерами фітосанітарних вимог, роз’яснення порядку встановлення зон, вільних від шкідливих організмів, в ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області 22 лютого 2018 року проведено нараду на тему «Основні фітосанітарні вимоги країн - імпортерів щодо експорту рослинної продукції ».

КОНТРОЛЬ БЕЗПЕЧНОСТІ МИЙНИХ ЗАСОБІВ
23 лютого 2018

Кожен з нас любить дім де чисто. Там завжди тепло, світло і затишно. Підтримання в домі належного порядку вимагає щоденної кропіткої праці. Але, сучасна промисловість значно полегшує домашню роботу, випускаючи для її виконання необхідну побутову хімію. Це і засоби для миття посуду, для підтримання в чистоті сантехніки і кухонних плит, для миття підлоги і вікон та інші. Проте, кожна господиня бажає, щоб такі помічники були безпечними у користуванні.

ЩОДО ЕПІЗООТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ ПО СКАЗУ ТВАРИН
23 лютого 2018

Сказ – це гостре інфекційне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, за якого уражається центральна нервова система.

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ!
22 лютого 2018

В сучасному світі, нажаль, має місце соціальна незахищеність, матеріальна незабезпеченість, важке фінансове становище серед певних верств населення, виникають різні стихійні лиха, аварії, епідемії та епізоотії, екологічні, техногенні та інші катастрофи, які створюють загрозу для життя і здоров'я людей.

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
20 лютого 2018

20 лютого 10.00 - Публічний звіт Голови Держпродспоживслужби про роботу Держпродспоживслужби у 2017 році

ВИРОБНИКАМ С/Г ПРОДУКЦІЇ, ПІДПРИЄМСТВАМ, ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ ПІДПРИЄМЦЯМ ТА ГРОМАДЯНАМ РОБОТА, ЯКИХ ПОВ’ЯЗАНА З ЗАСТОСУВАННЯМ, ТРАНСПОРТУВАННЯМ, ЗБЕРІГАННЯМ ТА ТОРГІВЛЕЮ ПЕСТИЦИДАМИ І АГРОХІМІКАТАМИ
19 лютого 2018

Щороку для захисту сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб та бур'янів використовується значна кількість засобів захисту рослин до роботи з якими залучаються працівники без відповідних навичок та відповідного допуску до роботи з пестицидами. Такі дії можуть привести до негативних наслідків.

ПОРАДИ СПОЖИВАЧАМ ЯК ВІДРІЗНИТИ ОРИГІНАЛЬНІ ПАРФУМИ ВІД ПІДРОБКИ
19 лютого 2018

Як відрізнити підробку парфумів від оригіналу. Для цього визначено три основні критерії: зовнішній вигляд упаковки, флакону та стійкість аромату

ЗАПРОШУЄМО НА НАРАДУ СТОСОВНО ЕКСПОРТУ РОСЛИННОЇ ПРОДУКЦІЇ
16 лютого 2018

Звертаю Вашу увагу, що Євразійський економічний союз, Європейський союз, Турецька Республіка виставляють особливі вимоги до експорту вітчизняної рослинної продукції. Фітосанітарні вимоги цих країн передбачають, що продукція, яка планується до експорту, повинна обстежуватись в період вегетації рослин. В підтвердження, того що такі заходи було здійснено, на даних територіях встановлюється офіційний статус вільної зони від шкідливих організмів, відповідно до Порядку офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, його поновлення та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.08.2012 року № 487.

НАВЧАННЯ ЩОДО ВЕТЕРИНАРНОГО-САНІТАРНОГО НАГЛЯДУ (КОНТРОЛЮ) НА ПТАХІВНИЧИХ ГОСПОДАРСТВАХ ОБЛАСТІ 07 ЛЮТОГО 2018 РОКУ
14 лютого 2018

З метою навчання щодо ветеринарного-санітарного нагляду (контролю) на птахівничих господарствах області 07 лютого 2018 року на базі ДУ «Волинська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» для спеціалістів самостійних структурних підрозділів Держпродспоживслужби області та лікарів ветеринарної медицини птахівничих господарств області відбувся семінар – нарада на тему: «Дотримання вимог державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та ветеринарно-санітарний контроль сальмонельозу птиці. Ветеринарно-санітарна експертиза на підприємствах по забою птиці» за участю спеціалістів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.