Четвер, 15 листопада
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
ПЕРЕЛІК СЕЗОННИХ ТОВАРІВ, ГАРАНТІЙНІ ТЕРМІНИ ЗА ЯКИМИ ОБЧИСЛЮЮТЬСЯ З ПОЧАТКУ ВІДПОВІДНОГО СЕЗОНУ
31 жовтня 2018

Відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про захист прав споживачів» виробник (виконавець) повинен забезпечити належне використання продукції протягом гарантійного строку, встановленого нормативно – правовими актами, нормативними документами чи договором. На сезонні товари ( одяг, хутряні та інші вироби, взуття) гарантійний строк обчислюється з початку відповідного сезону, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

КРУГЛИЙ СТІЛ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ПІДПРИЄМЦЯМИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОГО РАЙОНУ
26 жовтня 2018

24 жовтня 2018 року в районній державній адміністрації Камінь-Каширського району фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області проведено «круглий стіл» із представниками органів місцевого самоврядування, споживачами та суб’єктами господарювання щодо підвищення рівня правової обізнаності у сфері захисту прав споживачів та повноважень Держпродспоживслужби.

ВОЛИНСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
26 жовтня 2018

Волинська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби є лабораторно-діагностичною установою Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області з питань лабораторної діагностики хвороб тварин, птиці, риб, бджіл та оцінки якості і безпеки сировини та продуктів харчування, напоїв, води, кормів і кормових добавок, а також санітарно-гігієнічних досліджень об’єктів державного нагляду.

БАКТЕРОДЕНЦИД ВОЛОГИЙ ЗЕРНОВИЙ
25 жовтня 2018

На сьогодні триває виробництво Державною установою «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Бактероденциду вологого зернового – ефективного, екологічно безпечного біологічного препарату для знищення мишоподібних гризунів: миша домова (Mus musculus), миша курганцева (Mus musculus nortulanus), миша лісова (Apodemus silvatscus), миша-крихітка (Micromus minutus), полівка звичайна (Mikrotus arvallis), полівка руда (Clethrionomus glariolus), полівка водяна (Arvicola terrestris).

Розпочато завантаження декларацій до Системи логічного та арифметичного контролю
23 жовтня 2018

Сьогодні, під час засідання Голова Національного агентства Олександр Мангул заявив про початок роботи Системи логічного та арифметичного контролю в тестовому режимі

ЗДІЙСНЕННЯ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ ЗА ПРОДУКЦІЄЮ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ПОБУТІ
22 жовтня 2018

Зовсім недавно побутова техніка ставилася до категорії елементів розкоші. Однак зміни, що відбулися в світосприйнятті людини, в оцінці всіх переваг цих предметів побуту, зробило їх не тільки буденними але і важливими помічниками.

ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКІВ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН, ПРИДАТНИХ ДЛЯ ПОШИРЕННЯ В УКРАЇНІ, ПАТЕНТІВ ТА ЗАЯВОК НА СОРТИ РОСЛИН
19 жовтня 2018

Відділ контролю в насінництві та розсадництві Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області інформує, що постановою Уряду від 26.09.2018 № 774 затверджено «Порядок ведення Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні». На виконання Закону України «Про охорону прав на сорти рослин» цією постановою визначено механізм ведення даного Реєстру з метою забезпечення відкритості, прозорості й системності державної реєстрації прав на сорти рослин, дотримання принципів неупередженості та доступності у відносинах, які виникають між юридичними і фізичними особами та Міністерством аграрної політики та продовольства

ЯК БОРОТИСЯ З ПОГАНИМ СЕРВІСОМ У КАФЕ
17 жовтня 2018

Крім харчового отруєння, відвідувачі кафе і ресторанів можуть зіткнутися і з іншими неприємностями. Наприклад, Ви випадково розбили тарілку або чашку, за що адміністрація вимагає сплатити велику суму грошей. Чи є законною така вимога?

КОНТРОЛЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ЯКОСТІ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ
17 жовтня 2018

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області проводиться моніторинг у навчально-виховних дитячих закладах області з метою перевірки безпечності та якості харчування. Згідно затвердженого Плану по області заплановано провести дослідження харчових продуктів, та готових став з 109 навчально-виховних закладів, з яких на сьогодні вже досліджено у Волинській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби з 66 закладів.