Неділя, 21 квітня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Увага, бурякові довгоносики!
15 квітня 2019

З прогріванням грунту у Володимир-Волинському, Луцькому та Рожищенському районах на минулорічних бурячищах почалося переміщення жуків бурякових довгоносиків у верхні шари грунту. З видового складу на території області переважаючими є звичайний та сірий бурякові довгоносики.

На базі Спілки споживчих товариств Волинської області проведено семінар на тему: "Вимоги нового харчового законодавства щодо поводження з харчовими продуктами»
15 квітня 2019

12 квітня 2019 року на базі Спілки споживчих товариств Волинської області проведено семінар з головами правлінь райспоживспілок, районних споживчих товариств, керівниками кооперативних організацій з питань дотримання законодавства та нормативних актів України щодо безпечності та якості харчових продуктів на тему: «Вимоги нового харчового законодавства щодо поводження з харчовими продуктами».

Урядом затверджено критерії оцінки ступеню ризику від провадження господарської діяльності у сфері тютюнових виробів
15 квітня 2019

Кабінет Міністрів України в рамках восьмого засідання, присвяченого питанням дерегуляції, в березні 2019 року затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВІДДІЛУ РИНКОВОГО ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ ЗА І КВАРТАЛ 2019 РОКУ
12 квітня 2019

Відповідно до Плану здійснення діяльності з ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на І квартал 2019 року заплановано здійснення 17-ти планових заходів у сфері ринкового нагляду.

Увага! Симуліїдотоксикоз
11 квітня 2019

Природні умови області та наближення теплого періоду можуть посприяти масовому розповсюдженню кровосисних комах. В останні роки, весною, з настанням потепління складається несприятливий прогноз по гнусу.

Підсумки роботи відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства за І квартал 2019 року
10 квітня 2019

У відповідності до завдань Держпродспоживслужби України, доручень обласної державної адміністрації, згідно плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затверджених планів роботи ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, та за результатами розгляду звернень споживачів працівниками відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів протягом І кварталу 2019 року перевірено 30 підприємств торгівлі та надання послуг.

Поява ріпакового квіткоїда та стеблового прихованохоботника
09 квітня 2019

Погодні умови першої декади квітня з інтенсивним підвищенням температурного режиму та відсутністю опадів сприяли масовому пробудженню, виходу з місць зимівлі та заселенню посівів озимого ріпаку ріпаковим (капустяним) стебловим прихованохоботником та ріпаковим квіткоїдом.

Увага! Орудують шахраї!
05 квітня 2019

За інформацією окремих головних управлінь Держпродспоживслужби в областях, невстановлені особи із підробленими посвідченнями інспекторів або посвідченнями представників громадських організацій у сфері захисту споживачів здійснюють перевірки суб’єктів господарювання щодо виконання ними вимог у сфері харчового законодавства та захисту споживачів.

В Головному управлінні проведено навчання спеціалістів відділу контролю в насінництві та розсадництві
05 квітня 2019

З метою вирішення питань, що виникають в процесі роботи 3 квітня в Головному управлінні проведено навчання спеціалістів відділу контролю в насінництві та розсадництві.