Середа, 19 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА ЯК СПОЖИВАЧА
03 вересеня 2018

Однією із актуальних проблем сьогодення є захист прав споживачів. Щодня ми щось купуємо або отримуємо певні послуги. Таким чином, всі ми, незалежно від віку, статі, освіти, посади, соціального статусу в суспільстві чи інших ознак, які нас відрізняють, реалізуємо себе як споживачі. Але чи знаємо ми – споживачі свої права? Чи вміємо ми їх захищати та відстоювати? На жаль, у зв’язку із слабкою обізнаністю у цьому наші права досить часто порушуються.

НАРАДА ЩОДО ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА В СФЕРІ НАСІННИЦТВА І РОЗСАДНИЦТВА ТА ЗАХИСТУ РОСЛИН
29 серпня 2018

Відповідно до рішення колегії Держпродспоживслужби від 24 липня 2018 року «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за І півріччя 2018 року та завдання на ІІІ квартал 2018 року» Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області спільно з Департаментаментом агропромислового розвитку ОДА 28 серпня 2018 року проведено нараду з питань ведення насінництва та розсадництва з урахуванням вимог останніх змін законодавства у сфері насінництва та розсадництва та дотримання вимог застосування хімічних засобів захисту рослин.

ПРАЦІВНИКИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ 27-ої РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
28 серпня 2018

Працівники Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області взяли участь в урочистостях присвячених 27-ій річниці Незалежності України. Дійство відбувалось на Театральному майдані міста Луцьк.

ПРАЦІВНИКИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО УРОЧИСТОСТЕЙХ ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ УКРАЇНИ
23 серпня 2018

Працівники головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області приєднались до урочистостей присвячених Дню Державного Прапору України. Дійство відбулось на Київському майдані міста Луцьк.

ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ 27-ОЇ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
23 серпня 2018

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області щиро вітає усіх з нагоди державного свята 27-ої річниці Незалежності України!

ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ТЕХНІЧНОГО РЕГЛАМЕНТУ БЕЗПЕЧНОСТІ ІГРАШОК, ЗАТВЕРДЖЕНОГО ПОСТАНОВОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 28.02.2018 РОКУ № 151
22 серпня 2018

Звертаємо Вашу увагу на те, що 21.09.2018 року набуває чинності Технічний регламент безпеки іграшок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 року № 151.

ОПРИЛЮДНЕНО НОВИЙ РЕЄСТР ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ, ВАРТІСТЬ ЯКИХ ПІДЛЯГАЄ ВІДШКОДУВАННЮ
21 серпня 2018

23 липня 2018 р. наказом № 1367 МОЗ України затвердило попередній Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню (далі — Реєстр).

СПОЖИВАЧАМ НА ЗАМІТКУ: РЕАЛІЗАЦІЯ ТОВАРІВ ЗІ ЗНИЖКОЮ
20 серпня 2018

З метою стимулювання попиту на товари підприємства торгівлі досить часто приймають рішення про застосування знижок. Це можуть бути сезонні знижки, чи пов’язані зі святами, або знижки при придбанні товарів одночасно на велику суму.

ДЕНЬ ПОЛЯ НА ТЕМУ «ЗАХИСТ ДЛЯ ФЕРМЕРА - ТРАДИЦІЙНІ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ КАРТОПЛІ ВІД ХВОРОБ ТА ШКІДНИКІВ» НА БАЗІ ФГ «ШЕГЕДИН»
20 серпня 2018

17 серпня 2018 року в смт. Торчин Луцького району на базі ФГ «Шегедин» відбувся День поля на тему «Захист для фермера - традиційні та біотехнології захисту картоплі від хвороб та шкідників». В заході взяли участь підприємці аграрного бізнесу, представники Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинські області, фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, керівники сільськогосподарських підприємств, фермери.