Неділя, 24 червня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
Пам'ятка для споживача щодо захисту від недостовірних результатів вимірювань
26 липня 2017

ГУ Держспоживслужби у Волинській області інформує про порядок повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оплати за ці послуги. Відповідно до частини 1 статті 17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2014 № 1314-VIІ (далі – Закон), законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки (далі – ЗВТ), що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.

Щодо впровадження системи НАССР...
12 липня 2017

Держпродспоживслужба у Волинській області постійно надає консультативну допомогу по впровадженню та застосуванню системи НАССР. Так, за ініціативою фахівців управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області для зацікавлених юридичних та фізичних осіб нещодавно був проведений семінар - навчання на тему: «Впровадження та застосування постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи управління безпечності харчових продуктів (НАССР).

Зміни в законодавстві України
04 липня 2017

Верховна Рада ухвалила, а Президент підписав Закон від 18.05.2017 N 2042-VIII "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин".

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ
03 липня 2017

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ повідомляє, що набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України №209 від 12 квітня 2017 року “Про затвердження Положення про Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в області, в місті Києві”.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 29 червня 2017 року
29 червня 2017

За даними спеціалістів Володимир-Волинського та Ковельського районів 26 червня осередково відмічено літ кукурудзяного стеблового метелика.

Держспоживслужба перевірятиме впровадження програми «Доступні ліки»
29 червня 2017

Держспоживслужба щомісяця аналізуватиме реалізацію лікарських засобів (обсяг, ціни, торговельні надбавки), які увійшли до програми "Доступні ліки".

День поля на базі ПОСП «ім. І.Я. Франка» с. Губин Перший Горохівського району.
27 червня 2017

26 червня представники фірми «Дюпон» провели день поля на базі ПОСП «ім. І.Я. Франка» с. Губин Перший Горохівського району.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 23 червня 2017 р
23 червня 2017

Вже третій рік поспіль на території області в посадках капусти, на квіткових рослинах та бур'янах спостерігається небезпечний шкідник – білокрилка.

Проведення фітосанітарного моніторингу згідно вимог КНР.
23 червня 2017

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області відповідно до звернення ТзОВ «Волинь-Агро» від 24 травня 2017 року №107 та Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Генеральною адміністрацією нагляду за якістю, інспекції та карантину Китайської Народної Республіки, відібрали зразки ячменю на полях господарства, що знаходяться в Турійському та Любомльському районах та направили на дослідження у фітосанітарні лабораторії Волинської та Львівської областей.