Субота, 15 грудня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
ОБМІН ДОСВІДОМ
23 березня 2018

22 березня 2018 року на базі ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» проведено обмін досвідом з колегами ДУ «Полтавська обласна фітосанітарна лабораторія» по питанняхорганізації виробництва, технології виготовлення та впровадження мікробіологічних препаратів.

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ НАДАННЯ СПОЖИВАЧАМ КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА РОЗ’ЯСНЕНЬ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ
22 березня 2018

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на виконання п.14 плану заходів з метою реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів щодо створення консультаційно-інформаційних служб «гаряча лінія» в місцевих органах виконавчої влади, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів від 27.12.2017р. №983-Р, 20.03.2018 р. проведено семінар-навчання для спеціалістів консультаційно-інформаційних служб місцевих органів виконавчої влади «гаряча лінія» з питань надання споживачам консультацій та роз’яснень законодавства у сфері захисту прав споживачів та підготовці кваліфікованих спеціалістів.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ, ЩО ПЕРЕВОЗЯТЬ ТА ЗБЕРІГАЮТЬ ПЕСТИЦИДИ
22 березня 2018

Відповідно до Держаних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» від 03.08.1998р. №1 зберігання пестицидів допускається тільки в спеціалізованих для цього складах.

ЧИ ВСІ ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ АПТЕЧНІ МЕРЕЖІ ПІДПАДАЮТЬ ПІД ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ?
22 березня 2018

Основні засади цінової політики і регулювання відносин, що виникають у процесі формування, встановлення та застосування цін, а також здійснення державного контролю (нагляду) та спостереження у сфері ціноутворення регулюються Законом України «Про ціни і ціноутворення» (далі - Закон).

ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ РІЧНИХ ПЛАНІВ ЗАХОДІВ ДЕРЖАВНОГО НАГЛЯДУ (КОНТРОЛЮ) ЗА 2017 РІК
22 березня 2018

На даний час, після того як Кабінет міністрів України постановою №394 від 7 червня 2017 року остаточно скасував державне регулювання цін на продукти харчування, основними напрямками діяльності сектору контролю за регульованими цінами залишається контроль за цінами на лікарські засоби та вироби медичного призначення, а також за встановленими тарифами в сфері надання житлово – комунальних послуг.

СЕМІНАР – НАВЧАННЯ НА ТЕМУ «НЕДОПУЩЕННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ ТВАРИН ЯЩУРОМ, ЗАРАЗНИМ ВУЗЛИКОВИМ ДЕРМАТИТОМ ВРХ, ХВОРОБИ БДЖІЛ ТА ПРОВЕДЕННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ І РЕЄСТРАЦІЇ С/Г ТВАРИН»
22 березня 2018

20 березня 2018 року в приміщенні Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (м.Рожище) проведено семінар-навчання на тему «Недопущення захворювання тварин ящуром, заразним вузликовим дерматитом ВРХ, хвороби бджіл та проведення ідентифікації і реєстрації с/г тварин»

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ЕПІЗООТИЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНО-ДІАГНОСТИЧНИХ ТА ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИХ РОБІТ У СФЕРІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2018 – 2020 РОКИ
21 березня 2018

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області розроблено проект Програми підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Волинській області на 2018 – 2020 роки. Схвалена розпорядженням голови обласної державної адміністрації 07 березня 2018 року № 150, та розглянуто на засіданні постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин про Волинській обласній раді 20 березня 2018 року. З проектом Програми виможете ознайомитись на сайті Волинської державної адміністрації та Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

ПОВІДОМЛЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
20 березня 2018

19 березня 2018 року на офіційному веб-сайті прокуратури Волинської області розміщене інформаційне повідомлення про викриття на Волині схеми незаконного ввезення сільськогосподарської техніки в Україну та одержання неправомірної вигоди службовими особами Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області за реєстрацію такої техніки.

ПРО ФУНКЦІЇ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ РОЗПОВІДАЛИ СПОЖИВАЧАМ ВОЛОДИМИРА-ВОЛИНСЬКОГО
20 березня 2018

13-го березня, напередодні міжнародного Дня захисту прав споживачів у Володимирі-Волинському відбувся “круглий стіл”. Участь у ньому взяли фахівці Головного управління Держпродспоживслужби України у Волинській області, а також місцеві підприємці та споживачі.