Середа, 19 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
ТРЕНІНГ НА ТЕМУ «НЕОБХІДНІ НАВИЧКИ ТА МЕТОДИ НАВЧАННЯ ДЛЯ ТРЕНЕРІВ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ»
20 грудня 2017

19 грудня 2017 спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області в рамках Проекту Twining відвідали Львів, де експерти комісії провели тренінг на тему «Необхідні навички та методи навчання для тренерів Держпродспоживслужби». Лекцію проводили експерти проекту Байба Браслиня, Інесе Сіла та постійний радник проекту Райвіс Гросбардіс. Учасникам були представлені лекції з презентаціями та тестами про вміння керування часом, лідерство, менеджмент, вміння переконувати формування робочої групи та роль кожного учасника в команді, та інші.

ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ, ЯКІ ВИНИКАЮТЬ ПРИ ЕКСПОРТІ ДЕРЕВИНИ ДО ТУРЕЧЧИНИ
20 грудня 2017

Управлінням фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області відбулися наради з проблемних питань, які виникають при експорті деревини до Республіки Туреччина.

СПЕЦІАЛІСТИ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІДВИЩУЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЮ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ НАССР
14 грудня 2017

З метою навчання та участі у практичному аудиті спеціалістами Держпродспоживслужби області щодо додержання операторами ринку вимог законодавства стосовно постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, за участі старшого експерта з питань НАССР та простежуваності проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» Юрія Оглашенного проведено аудит щодо додержання операторами ринку вимог законодавства.

КОМПЛЕКСНІ ЗАХОДИ ПО ЗНИЩЕННЮ БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО, ЯКІ БУЛИ ЗДІЙСНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2017 РОЦІ
13 грудня 2017

На виконання доручення голови Волинської обласної державної адміністрації від 08.08.2016 р. № 4982/44/2-16 «Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського» та з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері захисту рослин, зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, додержання земельного та природоохоронного законодавства здійснено комплекс заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського на території Волинської області у 2017 році.

ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ!
12 грудня 2017

Європейський союз за участі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою створення законодавчої та управлінської основи для забезпечення належного використання засобів захисту рослин, поліпшення відповідних систем контролю та лабораторій України відповідно до стандартів ЄС впроваджує в Україні проект технічної допомоги Twinning під назвою "Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб".

ЛІКВІДАЦІЯ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ, ЯКА СКЛАЛАСЬ НА ТЕРИТОРІЇ КОВЕЛЬСЬКОЇ ФІЛІЇ ДП «УКРВЕТСАНЗАВОД»
08 грудня 2017

На виконання невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території області, пов’язаної з діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 року № 465-р з 25 листопада 2017 року проводиться переміщення відходів тваринного походження з території заводу в залізобетонні резервуари для ізоляції.

ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ЗАХИСТУ БДЖІЛ ВІД ВНЕСЕННЯ ПЕСТИЦИДІВ
06 грудня 2017

5 грудня 2017 року в Департаменті агропромислового розвитку Волинської обласної адміністрації з ініціативи громадських організацій «Екологічний рух «Твоя земля» та «Братство бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан» відбувся діалог між агровиробниками, пасічниками та органами державної влади .на тему: «Діалог заради порятунку бджіл».

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ПРИ ПІДОЗРІ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ ПЕСТИЦИДАМИ
05 грудня 2017

З метою впорядкування та узгодження дій при підозрі отруєння бджіл, під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами, Головне Управління Держпродспоживслужби у Волинській області рекомендує проводити наступні заходи:

УДОСКОНАЛЕНО ПОРЯДОК ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ МІЖ ОРГАНАМИ ДОХОДІВ І ЗБОРІВ, ІНШИМИ ДЕРЖАВНИМИ ОРГАНАМИ ТА ПІДПРИЄМСТВАМИ ЗА ПРИНЦИПОМ «ЄДИНОГО ВІКНА» З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМА
01 грудня 2017

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє,що 24.11.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 №878 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. №364» (далі – Постанова №878).