Субота, 26 травня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
Захист бджіл при обробках пестицидами медоносів
27 квітня 2017

В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. При застосуванні пестицидів, особливо на медоносних культурах за недотримання правил застосування хімічних препаратів, дуже часто допускаються масові отруєння бджолиних родин та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.

Шановні експортери кукурудзи, сої та ячменю до Китаю
27 квітня 2017

Шановні суб’єкти господарювання, з метою організації обстежень посівів кукурудзи, сої та ячменю стосовно відповідності протоколам фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту зернобобових культур з України до Китаю, надайте до 01 травня 2017 року до управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, інформацію щодо запланованої кількості та площі полів (у розрізі культур), які будуть обстежуватись протягом 2017 року на території Волині.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 26.04.2017 р.
26 квітня 2017

За даними спеціалістів відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки та зверненням громадян у садах Луцького та Рожищенського районів виявлений небезпечний шкідник-поліфаг – бронзівка волохата, або оленка волохата.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 25 квітня 2017 року
26 квітня 2017

За даними спеціалістів фітосанітарної інспекції у Рожищенському та Володимир-Волинському районах осередково відмічено початок заселення та пошкодження ріпаку квіткоїдом.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 24 квітня 2017 року
26 квітня 2017

За даними спеціалістів фітосанітарної служби осередково на полях одноосібних селянських господарств Володимир-Волинського, Ковельського та Рожищенського районів відмічена поява бурякових довгоносиків за підвищеної чисель

Борщівник Сосновського – небезпечний для здоров’я та життя бур’ян !
26 квітня 2017

Розпочався сезон небезпечного та отруйного бур'яну – борщівника Сосновського, який здатний спричинити сильні опіки.

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області виконує функції з реєстрації та зняття з обліку с.г. техніки
24 квітня 2017

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1051 Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області виконує функції з реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, а також приймає теоретичні і практичні іспити для отримання права на керування машинами та видає за їх результатами посвідченя тракториста-машиніста особам, які пройшли медичний огляд у порядку, встановленому МОЗ України, професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації, склали теоретичний і практичний іспити, а також постійно або тимчасово проживають чи навчаються на території Волинської області.

Про реалізацію насіння і садивного матеріалу.
21 квітня 2017

Положенням «Про Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області», затвердженим наказом Держпродспоживслужби України від 25.02.2016 № 9 встановлено, що нагляд за діяльністю суб’єктів усіх форм власності і господарювання у сфері насінництва і розсадництва здійснює Управління контролю у сфері насінництва і розсадництва.

Проводиться моніторинг грипу птахів.
21 квітня 2017

У зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації в світі та Україні щодо грипу птиці, відповідно до розпорядження Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 28.12.2016 року № 37 «Про організацію моніторингу грипу птахів у 2017 році» та з метою здійснення постійного контролю за епізоотичною ситуацією серед птахів, на території області проводиться відбір біоматеріалів від диких перелітних птахів для проведення моніторингових досліджень на високо-та низькопатогенний грип птиці.