Середа, 22 серпня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
Карантинні обмеження зняті. 
17 жовтня 2017

Після проведення ряду заходів по недопущенню поширення та ліквідації захворювання АЧС в с. Хотешів Камінь-Каширського району Волинської області 10 жовтня 2017 року рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Камінь-Каширській районній державній адміністрації були зняті карантинні обмеження з епізоотичного осередку та зони захисту в с. Хотешів в зв’язку із завершенням проведення заходів по ліквідації АЧС на території с. Хотешів, Хотешівської сільської ради та відсутністю домашніх свиней на території неблагополучній щодо АЧС.

ПЕРЕВІРЯЮЧИЙ НА ПОРОЗІ…
12 жовтня 2017

Наявність емоційної складової у суб’єктів господарської діяльності під час проведення перевірки контролюючим органом не завжди допомагає в повному обсязі зорієнтуватися в дотриманні законності механізму проведення перевірки, що дає змогу уникнути можливих неприємностей та захистити свої права.

Про проведення осінньої кампанії з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин 
11 жовтня 2017

З метою реалізації положень міжнародних угод між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща щодо виконання програми боротьби зі сказом на території України починаючи з 2013 року в області проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин. До 2016 року ця робота проводилась на території 10 районів області за винятком Камінь-Каширського, Ківерцівського, Луцького, Любешівського, Маневицького та Рожищенського районів. Починаючи з 2016 року пероральна вакцинація проводиться на території всієї області.

Про випадки захворювання на ботулізм у мешканців с. Воротнів Луцького району.
05 жовтня 2017

28.09.2017 року зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм мешканців с. Воротнів Луцького району Волинської області. До Волинської обласної інфекційної лікарні 26.09. - 27.09.2017 року з клінічними проявами ботулізму було госпіталізовано 3-є осіб з однієї сім’ї, які вживали консервоване тушковане м’ясо домашнього приготування.

НАССР
04 жовтня 2017

З появою нових зовнішніх мотивацій – застосування НАССР стало законодавчою вимогою (Закон України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, ст. 20, ст.21) це дозволяє наблизити до світових стандартів практики безпеки продуктів харчування – Кодекс Аліментаріус, ISO 9001, ISO 22000.

На Волині розпочато пероральну вакцинацію диких мясоїдних тварин
03 жовтня 2017

Згідно Угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща щодо виконання програми боротьби зі сказом на території області з 1 жовтня проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин. Робота проводиться з використанням авіатранспорту та орієнтовно триватиме 10-12 днів. Польоти проводяться по визначених паралельних лініях, з відстанню між ними орієнтовно 1 км.

Виявлено західний кукурудзяний жук у Володимир-Волинському та Іваничівському районах.
29 вересеня 2017

В посівах кукурудзи на площі 105 га ( смт.Іваничі Іваничівського району , с.П'ятидні Володимир-Волинського району) виявлено карантинний організм - західний кукурудзяний жук (Diabrotica virgifera le Conte). Розпорядженнями Володимир-Волинської РДА від 28 вересня 2017 року №343 та Іваничівської РДА від 29.09.2017 року №319 на відповідних територіях запроваджено карантинний режим.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ від 26 вересня 2017 року
26 вересеня 2017

В посівах озимого ріпаку спостерігається осередкове заселення рослин ріпаковим пильщиком (Володимир-Волинський, інші райони) за чисельності 1,0-1,2, максимально 3,0 екз/кв.м. Личинки перших віків скелетують, доросліші об´їдають листки, залишаючи тільки товсті жилки. Збільшення чисельності шкідника ймовірне лише за теплої осені. За прохолодної і дощової погоди розвиток пильщика призупиниться.

Осінні грунтові розкопки
22 вересеня 2017

20 вересня 2017 року на базі ТзОВ «Бафало» Маневицького району спеціалісти Управління фітосанітарної безпеки, за науковими методиками, провели обстеження угідь, грунтові розкопки в полях сівозміни на виявлення багатоїдних і спеціалізованих шкідників. Під час розкопок більшу частину шкідників було виявлено у верхньому шарі грунту. Серед видового складу переважали імаго та личинки травневого хруща, жужелиці, бульбучкових довгоносиків, озимої совки, хлібних жуків та інші.