Середа, 19 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
ЗАХІДНИЙ КУКУРУДЗЯНИЙ ЖУК
20 серпня 2018

Західний кукурудзяний жук є дуже небезпечним карантинним організмом для кукурудзи, який стрімко заселив значну територію України і становить суттєву небезпеку сільському господарству України. Шкідник походить з Центральної Америки. В Європі вперше виявлений в 1992 році на території Сербії. У серпні 2001 року в Закарпатській області виявлені поодинокі жуки в феромонних пастках. Західний кукурудзяний жук належить до родини листоїдів. Дорослі жуки мають овальне тіло довжиною 6-8мм, жовтувато-бурі з більш темними вусиками і жовтими смужками на надкрилах. Самці дрібніші від самок і мають більш темне забарвлення. Надкрила жовтувато-бурі із зеленкуватим відтінком, у самок – з трьома чорними смугами, які іноді мають вигляд пунктирних крапок. У самців вони зливаються в одну смугу, особливо в задній частині. Личинки білі, черв'якоподібні, довжиною до 13 мм.

НАРАДА «ПРО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ЗАХОДІВ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ, КОНТРОЛЮ В СФЕРІ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА, ОХОРОНИ ПРАВ НА СОРТИ РОСЛИН, ГМО ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ ТА ЗАВДАННЯ НА III КВАРТАЛ 2018 РОКУ».
17 серпня 2018

15 серпня 2018 року за участю представників центрального апарату Держпродспоживслужби, її територіальних органів, директорів обласних фітосанітарних лабораторій, завідувачів Одеської та Ужгородської прикордонних державних контрольно-токсикологічних лабораторій відбулася нарада «Про підсумки роботи щодо дотримання заходів фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, ГМО за I півріччя 2018 року та завдання на III квартал 2018 року».

ДЛЯ УВАГИ ЗЕРНОВИРОБНИКАМ
16 серпня 2018

Несприятливі погодні умови цього літа, які супроводжувалися рясними затяжними дощами перешкоджали проведенню обмолоту зернових колосових культур. Запізнілі строки збирання сприяли появі та розвитку хвороб на зернових культурах.

Проведено професійне навчання на тему: “Державний контроль діяльності операторів ринку відповідності вимогам законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин”
14 серпня 2018

З 9 липня по 5 серпня 2018 року Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на базі електронної системи дистанційного навчання “Moodle” проведено професійне навчання на тему: “Державний контроль діяльності операторів ринку відповідності вимогам законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин”. З Волинської області участь у ньому взяло 6 уповноважених лікарів, які здійснюють свою діяльність на підприємствах, що мають право експорту своєї продукції (м’ясо птиці та м’ясні продукти з м’яса птиці) до Європейського Союзу, а саме: Лис Світлана Василівна – провідний лікар ветеринарної медицини Володимир-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Нежурбіда Богдан Володимирович - провідний лікар ветеринарної медицини Володимир-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Жук Михайло Васильович – провідний лікар ветеринарної медицини Нововолинської міської державної лікарні ветеринарної медицини, Тимчук Олександр Петрович - лікар ветеринарної медицини Нововолинської міської державної лікарні ветеринарної медицини , Федина Тамара Миколаївна - провідний лікар ветеринарної медицини Нововолинської міської державної лікарні ветеринарної медицини, Ліщук Раїса Миколаївна - лікар ветеринарної медицини Нововолинської міської державної лікарні ветеринарної медицини.

СТЕБЛОВА НЕМАТОДА КАРТОПЛІ – НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!
13 серпня 2018

Для нашої країни сьогодні, величезне значення має галузь – картоплярство. Україна концентрує понад 6% світового врожаю картоплі, займаючи четверте місце у світі. Як відомо на врожайність картоплі впливає ряд факторів та насамперед досить вагомий вплив мають фітонематоди, які завдають значних втрат врожаю. Зокрема, Ditylenchus destructor Thorne - Стеблова нематода картоплі.

Комплексні заходи по знищенню борщівника Сосновського, які були здійснені на території Волинської області у 2018 році станом на 10.08.2018 року
11 серпня 2018

На виконання листа Волинської обласної державної адміністрації від 17.07.2018 р. № 4958/43/2-18 «Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського» та з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері захисту рослин, зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, додержання земельного та природоохоронного законодавства здійснено комплекс заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського на території Волинської області у 2018 році.

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДЕЦИНИ
10 серпня 2018

Шановні працівники ветеринарної медицини ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня ветеринарної медицини. Ваша професія - одна з найгуманніших. В усі часи вона мала вагому цінність у суспільстві.

Про функції Держпродспоживслужби розповідали споживачам Рожищенського району
10 серпня 2018

31 липня 2018 року в районній державній адміністрації фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області проведено «круглий стіл» із представниками органів місцевого самоврядування, споживачами та суб’єктами господарювання щодо підвищення рівня правової обізнаності у сфері захисту прав споживачів та повноважень Держпродспоживслужби.