Четвер, 15 листопада
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
СПЕЦІАЛІСТИ ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ КРУГЛОГО СТОЛУ
16 жовтня 2018

12 жовтня 2018 року в конференц-залі Волинської ТПП відбувся круглий стіл

ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ В УКРАЇНІ. ЩО МАЄ ЗНАТИ СПОЖИВАЧ
12 жовтня 2018

10.10.2018 р в Антимонопольному комітеті України відбулось обговорення щодо необхідних кроків з боку держави та учасників ринку для вирішення проблем ЖКГ, зокрема у сфері теплопостачання в рамках заходу «Теплопостачання в Україні. Що має знати споживач».

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ВОЛОНТЕРІВ
11 жовтня 2018

В зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації техногенного характеру на арсеналі зберігання боєприпасів у селищі Дружба Ічнянського району Чернігівської області з метою запобігання виникнення харчових отруєнь пов’язаних з надходженням гуманітарної допомоги на приймальні пункти евакуації, організовані Чернігівською обласною державною адміністрацією Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області рекомендує при формуванні партій гуманітарної допомоги, не допускати відправлення харчових продуктів не промислового виробництва.

ЗАХОДИ БОРОТЬБИ ПО ЗНИЩЕННЮ БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО, ЯКІ БУЛИ ЗДІЙСНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 10.10. 2018 РОКУ
11 жовтня 2018

заходи боротьби по знищенню борщівника сосновського, які були здійснені на території волинської області станом на 10.10. 2018 року

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ЩОДО ПОВНОВАЖЕНЬ СЛУЖБИ У СФЕРІ МЕТРОЛОГІЇ ТА МЕТРОЛОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЗДІЙСНЕННЯ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПЕРІОДИЧНОЇ ПОВІРКИ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ
10 жовтня 2018

У сфері законодавчо регульованої метрології проводиться метрологічний нагляд з метою перевірки додержання суб’єктами господарювання вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», технічних регламентів та інших нормативно-правових актів у цій сфері та для забезпечення єдності вимірювань у країні, систематичного удосконалення засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) і підтримання їх у постійній готовності до вимірювань.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ СОРТІВ РОСЛИН
10 жовтня 2018

Серед об’єктів інтелектуальної власності, права на які охороняються відповідними міжнародними угодами і законодавчими актами держави, біологічні об’єкти, зокрема сорти рослин, відносяться до особливої форми інтелектуальної власності.

ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ (ПОВЕРНЕННЮ)
10 жовтня 2018

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)

ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВІДДІЛУ РИНКОВОГО ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО НАГЛЯДУ ЗА ІІІ КВАРТАЛ 2018 РОКУ
09 жовтня 2018

Відповідно до Плану здійснення діяльності з ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області на ІІІ квартал 2018 року заплановано здійснення 18 планових заходів у сфері ринкового нагляду.

СЕМІНАР НА ТЕМУ «СПРИЯННЯ ВПРОВАДЖЕННЮ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ШЛЯХОМ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З КРАЩИМИ ПОЛЬСЬКИМИ ПРАКТИКАМИ»
08 жовтня 2018

Наприкінці вересня за участі представників Держпродспоживслужби відбувся семінар «Сприяння впровадженню новітніх технологій переробки молока у Волинській області шляхом ознайомлення з кращими польськими практиками». Реалізовувався проект ВОГО «Фонд місцевого розвитку» (Україна) та Фундація Європейська Академія Самоврядування (Польща) за підтримки Департаменту агропромислового розвитку.