Субота, 17 березня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ
14 лютого 2018

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області звертає Вашу увагу, що відповідно до ст. 25 Закону України « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів, які провадять діяльність, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та обігу . Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам».

У ЛУЦЬКУ ЗРОСЛА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЄ ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУЦЬКТЕПЛО»
14 лютого 2018

У Луцьку зросла вартість послуг, які надає державне комунальне підприємство «Луцьктепло». Відтак, вартість гігакалорії тепла для населення зросла на 11,6%, а ціна кубометра гарячої води – на 12,3%.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ ДО ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО УЧБОВОГО ЦЕНТРУ ПІДГОТОВКИ, ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ АПК
12 лютого 2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЙОМ НА НАВЧАННЯ ДО ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО УЧБОВОГО ЦЕНТРУ ПІДГОТОВКИ, ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ АПК

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ КУПУЮЧИ НАСІННЯ І САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ
09 лютого 2018

З настанням весни, гарний господар заздалегідь дбає про покупку якісного насіннєвого та посадкового матеріалів

ПІВДЕННОАМЕРИКАНСЬКА ТОМАТНА МІЛЬ У ІМПОРТНИХ ВАНТАЖАХ
06 лютого 2018

В січні 2018 року на Волині зафіксовано 2 випадки виявлення регульованого шкідливого організму в імпортних вантажах. Зокрема, 5 та 19 січня 2018 у партіях вантажу, а саме помідори свіжі, походженням з Туреччини було виявлено ентомологічний карантинний організм, відсутній на території України – південноамериканську томатну міль (Tuta absoluta Meyr.).

НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛІСТІВ УПРАВЛІННЯ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ
06 лютого 2018

В ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області з 29 січня 2018 року розпочався перший етап навчання для спеціалістів управління фітосанітарної безпеки.

ПРО РОБОТУ СЕКТОРУ КОНТРОЛЮ ЗА РЕГУЛЬОВАНИМИ ЦІНАМИ В 2017 р.
01 лютого 2018

На даний час, після того як Кабінет міністрів України постановою №394 від 7 червня 2017 року остаточно скасував державне регулювання цін на продукти харчування, основними напрямками діяльності сектору контролю за регульованими цінами залишається контроль за цінами на лікарські засоби та вироби медичного призначення, а також за встановленими тарифами в сфері надання житлово-комунальних послуг.

ЧЕРГОВА ПЕРЕВІРКА ДИТЯЧИХ ІГРАШОК
01 лютого 2018

Кожен із нас хоча б раз у житті задавався питанням: чи можна повністю довіряти тому, що пишуть на етикетці виробники чи імпортери? І не дарма. Як показує практика не усі виробники чи імпортери зазначають на маркуванні достовірну інформацію, не завжди продукція, яка маркована відповідно до вимог чинного законодавства України, є безпечною.

ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ В «ЄДИНОМУ ВІКНІ»
31 січня 2018

25 січня в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Волинській області для працівників територіальних управлінь проведено семінар-нараду з питань здійснення санітарно-епідеміологічного контролю товарів за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі даних.