Середа, 17 січня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
УДОСКОНАЛЕНО ПОРЯДОК ІНФОРМАЦІЙНОГО ОБМІНУ МІЖ ОРГАНАМИ ДОХОДІВ І ЗБОРІВ, ІНШИМИ ДЕРЖАВНИМИ ОРГАНАМИ ТА ПІДПРИЄМСТВАМИ ЗА ПРИНЦИПОМ «ЄДИНОГО ВІКНА» З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАСОБІВ ПЕРЕДАЧІ ІНФОРМА
01 грудня 2017

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє,що 24.11.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.11.2017 №878 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. №364» (далі – Постанова №878).

ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО В УКРАЇНІ
29 листопада 2017

Все більшої популярності в Україні набирає продукція органічного походження. Причиною цього є зростаюча різниця між якістю та рівнем безпеки продуктів, що виробляються сьогодні і сертифікованими органічними продуктами. Адже, органічними можуть бути лише ті продукти, які вироблені відповідно до затверджених правил (стандартів), а виробництво пройшло процедуру сертифікації в установленому порядку.

НАБУВ ЧИННОСТІ НАКАЗ МІНАГРОПОЛІТИКИ №534
29 листопада 2017

З 17 листопада 2017 року набув чинності наказ Мінагрополітики № 534 від 03 жовтня 2017 року, яким дію Положення про Єдиний державний реєстр тварин поширено на фізичних осіб, які утримують тварин для задоволення особистих потреб у продуктах тваринного походження.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ!»
27 листопада 2017

За ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції, сьогодні, 24 листопада, у приміщенні Волинської облдержадміністрації відбувся семінар-тренінг. Він був організований у рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії з роз'яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!». Антикорупційний тренінг провели представники НАЗК для державних службовців та представників органів місцевого самоврядування.

ПОВІРКА ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАНЬ
22 листопада 2017

Повірці підлягають засоби вимірювальної техніки (далі ЗВТ), що перебувають в експлуатації, випус¬каються з серійного виробництва, ремонту та у продаж, видаються напрокат, на які поширюється державний метрологічний нагляд

РОЗРАХУНКОВИЙ ДОКУМЕНТ, ЯК ОДНА З ВАЖЛИВИХ УМОВ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
21 листопада 2017

Хочеться звернути увагу на деякі правила, які повинен пам’ятати кожен споживач, збираючись за покупками. Ситуацій буває безліч і ми не можемо від усього вберегтися, краще завчасно дізнатися про свої законні права та подбати про відповідні дії для запобігання можливих ускладнень, тим більше – споживчих конфліктів.

До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності!  
17 листопада 2017

З 01 серпня 2016 року діє Постанова Кабінету Міністрів України №364 від 25.05.2016 року, якою створено «єдине вікно» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів контролю.

Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства
17 листопада 2017

Вітання з нагоди Дня працівників сільського господарства