Неділя, 24 червня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
УЧАСТЬ У НАВЧАННІ ЗА ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
25 травня 2018

21 – 25 травня 2018 року у Волинському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов І етап навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, які упродовж останніх трьох років не підвищували кваліфікацію, та вперше прийнятих на державну службу.

УЧАСТЬ У ПІДВИЩЕННІ КВАЛІФІКАЦІЇ
25 травня 2018

З 21 травня по 25 травня 2018 року Стецюк Тетяна Феодосіївна, начальник управління роботи з персоналом Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області взяла участь у тижневому навчанні підвищенні кваліфікації керівників та заступників керівників служб управління персоналом за тренінговою програмою “Інноваційні технології управління персоналом”, яке відбулося у Всеукраїнському центрі підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, у місті Києві.

УВАГА СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ! ПРО СУТТЄВІ ЗМІНИ В МАЙНОВОМУ СТАНІ НЕОБХІДНО ПОВІДОМЛЯТИ НАЗК ПРОТЯГОМ 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ
25 травня 2018

Одним із ефективних способів запобігання корупції в державній сфері є посилення заходів фінансового контролю осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних осіб.

ПРО ДЕКЛАРУВАННЯ ЗМІНИ ОПТОВО-ВІДПУСКНИХ ЦІН НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ СТАНОМ НА 04 ТРАВНЯ 2018 РОКУ
21 травня 2018

Сектор контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє що МОЗ України оприлюднено Наказ від 11.05.2018 № 904 "Про декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 04 травня 2018 року та внесення їх до реєстру та внесення змін до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби"

ФАХІВЦІ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ З УСІЄЇ УКРАЇНИ ОБГОВОРИЛИ ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ НОВОГО ЗАКОНУ ПРО КОНТРОЛЬ
18 травня 2018

17 травня 2018 року у Комунікативному центрі Уряду відбулася експертна зустріч фахівців Держпродспоживслужби із представниками громадськості, місцевих органів виконавчої влади, представників обласних державних адміністрацій з всієї України. Предметом обговорення стали особливості реалізації Закону «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», який набрав чинності у квітні поточного року.

Всесвітній день вишиванки!!!
17 травня 2018

Колектив Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області зі всією Україною, святкує "День Вишиванки"!

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД 10.05.2018
10 травня 2018

Суха та жарка погода сприяла високій активності шкідників на сільськогосподарських культурах. Тому існує загроза масового пошкодження рослин.

ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇХ БДЖІЛ
10 травня 2018

Які ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі бджільництва? Що потрібно бджоляру для охорони медоносних бджіл від хімічного отруєння? Що потрібно виконувати юридичним та фізичним особам, які застосовують засоби захисту рослин?

ЯК ЗАХИСТИТИ ТВАРИН ВІД СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ КОМАХ
08 травня 2018

Природні умови області та наближення теплого періоду можуть посприяти масовому розповсюдженню кровосисних комах. В останні роки, весною, з настанням потепління складається несприятливий прогноз по гнусу. Виникає загроза масового нападу мошки на тварин, що може призвести до їх захворювання та загибелі. Спеціалістами ветеринарної медицини області проводяться обстеження швидкоплинних водойм на предмет заселення личинками мошки.