Понеділок, 18 лютого
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Європейський Союз учить боротися зі сказом. 
23 травня 2017

В Латвійській Республіці (м.Рига) 25-28 квітня ВTSF (Better Training for Safer Food) Європейської Комісії відбувся навчальний семінар на тему «Rabies eradication in wildlife ORV» (ліквідація сказу диких тварин: Кампанії по використанню оральної антирабічної вакцини).

Польове оцінювання (апробація) насіння і садивного матеріалу
22 травня 2017

Польове оцінювання – це оцінювання стану та сортових якостей насіннєвих посівів, багаторічних насаджень, насіння і садивного матеріалу.

Те, що потрібно знати бджолярам.  
19 травня 2017

Бджільництво - це галузь сільського господарства, яка займається розведенням бджіл, отриманням меду, воску та інших продуктів бджільництва. Право на утримання бджіл і зайняття бджільництвом мають фізичні особи, які мають відповідні навички або спеціальну підготовку, а також юридичні особи. Та все ж, щоб працювати у бджільництві потрібно дещо знати – де розмістити пасіку, як її облаштувати та зареєструвати

Сучасні системи контролю безпечності харчових продуктів. Впровадження системи НАССР
18 травня 2017

За участю заступника голови Волинської ОДА Кошарука С.Д., начальника управління безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби Тимофiюка А.С. та заступника директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Петриканин Л.Ф., голови регіонального відділення ГО «Продовольча безпека України» Янко Н.В., начальника вiддiлу карантину рослин ГУ Держпродспоживслужби Рабчевської С.В. та представників ВГО "Фумiгацiйна асоцiацiя", компанії «Спецтехнологія», державної регуляторної служби у Волинській області на базі готелю «Профспiлковий» відбувся форум на тему: «Сучасні системи контролю безпечності харчових продуктів. Впровадження системи НАССР».

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує
18 травня 2017

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області інформує, що розповсюдження рідких мийних засобів, які містять поверхнево-активні речовини на маркуванні яких міститься графічне зображення продуктів харчування, зокрема фруктів, є порушенням пункту 14 Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 року № 717.

Спільними зусиллями Уряду, Держпродспоживслужби та Волинської ОДА ситуація на Ковельському ветсанзаводі стабілізована
16 травня 2017

Станом на сьогодні прийнято ряд організаційних, управлінських та кадрових рішень, які дозволили стабілізувати ситуацію, яка склалася навколо Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод», та спрямовані на оздоровлення державного підприємства в цілому.

Фітосанітарний стан посівів основних сільськогосподарських   культур   станом на 12 травня  2017 року та прогноз їх  розвитку  на місяць
15 травня 2017

У травні поточного року фітосанітарна ситуація в агроценозах визначатиметься комплексом агрокліматичних, природних і господарських факторів, вплив яких позначиться на процесі регулювання чисельності шкідників та розвитку хвороб на господарсько невідчутному рівні, що забезпечить сприятливий стан посівів.

З 1 квітня 2017 року Міністерство охорони здоров’я України розпочало реалізацію проекту “Доступні ліки”, який передбачає реімбурсацію вартості ліків хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий д
11 травня 2017

З 1 квітня 2017 року Міністерство охорони здоров’я України розпочало реалізацію проекту “Доступні ліки”, який передбачає реімбурсацію вартості ліків хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

Як правильно вибрати взуття!
11 травня 2017

Придбаваючи взуття, приділяйте велику увагу правильному вибору необхідного розміру взуття, тому що в разі невідповідності розмірів взуття та ноги можуть виникнути проблеми: з одного боку, неправильний вибір ставить під загрозу здоров'я ніг, а з іншого - це може спричинити деформацію взуття, розрив швів, появу тріщин та заломів. При виборі зверніть увагу на призначення взуття (робоче, для відпочинку, модельне, повсякденне, спортивне та інше). Форма та висота каблука повинні відповідати статурі споживача. Спочатку носіть взуття недовго, щоб воно могло пристосуватися до форми ноги. На роботу носіть взуття зручне, міцне, на каблуці висотою 30-40 мм, з урахуванням віку. Модельне взуття призначається для короткотермінового носіння на вихід; спортивне - для занять спортом.