Середа, 19 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
ПРО РОБОТУ СЕКТОРУ КОНТРОЛЮ ЗА РЕГУЛЬОВАНИМИ ЦІНАМИ В 2017 р.
01 лютого 2018

На даний час, після того як Кабінет міністрів України постановою №394 від 7 червня 2017 року остаточно скасував державне регулювання цін на продукти харчування, основними напрямками діяльності сектору контролю за регульованими цінами залишається контроль за цінами на лікарські засоби та вироби медичного призначення, а також за встановленими тарифами в сфері надання житлово-комунальних послуг.

ЧЕРГОВА ПЕРЕВІРКА ДИТЯЧИХ ІГРАШОК
01 лютого 2018

Кожен із нас хоча б раз у житті задавався питанням: чи можна повністю довіряти тому, що пишуть на етикетці виробники чи імпортери? І не дарма. Як показує практика не усі виробники чи імпортери зазначають на маркуванні достовірну інформацію, не завжди продукція, яка маркована відповідно до вимог чинного законодавства України, є безпечною.

ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ В «ЄДИНОМУ ВІКНІ»
31 січня 2018

25 січня в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Волинській області для працівників територіальних управлінь проведено семінар-нараду з питань здійснення санітарно-епідеміологічного контролю товарів за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі даних.

ЗАПУСК СИСТЕМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ФАХІВЦІВ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
31 січня 2018

розпочався перший підготовчий етап запуску дистанційного навчання для спеціалістів Держпродспоживслужби

Про ускладнення епідемічної ситуації із захворювання на гострий вірусний гепатит А в с. Піща Шацького району
30 січня 2018

З 09 січня по 22 січня 2018 року серед мешканців села Піща Шацького району зареєстровано 8 випадків захворювання на гострий вірусний гепатит А, з них 3 дітей. Захворілі з діагнозом «Гострий вірусний гепатит А» госпіталізовані до інфекційного відділення Любомльського ТМО. Групове захворювання виникло у побуті, в подальшому мало місце поширення в організованому колективі (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піща, Шацький район), в якому захворіла 1 дитина, що відвідувала школу. Зараження та захворювання школяра з перебуванням та навчанням в школі, скоріше за все, не пов’язано та відбувалось у домашніх вогнищах.

МОНІТОРИНГ СТАНУ ПЕРЕМІЩЕНИХ ВІДХОДІВ ТВАРИННОГО ПОХОДЖЕННЯ В ЗАЛІЗОБЕТОННИХ РЕЗЕРВУАРАХ ТА НАВКОЛИШНЬОЇ ТЕРИТОРІЇ ПОБЛИЗУ КОВЕЛЬСЬКОЇ ФІЛІЇ ДП «УКРВЕТСАНЗАВОД
26 січня 2018

На виконання протокольного рішення засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Волинській обласній державній адміністрації №24 від 15 грудня 2017 року спеціалістами Ковельського міськрайонного управління Держпродспоживслужби у Волинській області розроблений Графік моніторингу за станом переміщених відходів тваринного походження в залізобетонних резервуарах та навколишньої території поблизу Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод». Відповідно до якого у 2018 році протягом I кварталу – щодекадно та у II кварталі – щомісячно, буде проводитись моніторинг.

ЗВІТ ВІДДІЛУ КОНТРОЛЮ У СФЕРАХ ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ, РЕКЛАМИ, АНТИТЮТЮНОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЗА 2017 РІК
25 січня 2018

У відповідності до завдань Держпродспоживслужби України, доручень обласної державної адміністрації, згідно плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2017 рік, затверджених планів роботи ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, та за результатами розгляду звернень споживачів працівниками відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів протягом 2017 року перевірено 125 підприємств торгівлі, та надання послуг. З них 54 планових заходів контролю та 71 позапланових. У 60-ти суб’єктів господарської діяльності виявлено різного роду порушення.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ ІНФОРМУЄ
24 січня 2018

Деякі питання реалізації принципу “єдиного вікна” під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю» та забезпечення стабільної роботи в частині здійснення фітосанітарного контролю в інформаційній системі «Єдине вікно»

ПРАВО СУБ’ЄКТІВ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА НА ПЕРЕВАГУ ПРИ РОЗТАШУВАННІ НАСІННЄВИХ ПОСІВІВ СОРТІВ РОСЛИН ПЕРЕХРЕСНОЗАПИЛЬНИХ КУЛЬТУР
24 січня 2018

Правове регулювання діяльності суб’єктів насінництва та розсадництва щодо виробництва та обігу насіння і садивного матеріалу здійснюється Законом України «Про насіння і садивний матеріал» у редакції від 2 жовтня 2012 р. (Із змінами, внесеними згідно із Законом № 864-VIII від 08.12.2015). До суб’єктів насінництва та розсадництва належать фізичні особи — підприємці та юридичні особи, які здійснюють виробництво насіння та/ або садивного матеріалу для його реалізації відповідно до зазначеного вище Закону.