Четвер, 23 березня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління

Регуляторна політика

Мінекономрозвитку винесло на громадське обговорення законопроект, спрямований на вдосконалення держнагляду у сфері ЖКГ, забезпечення єдності вимірювань у тепло- та водопостачанні, а також захист споживачів від недостовірних результатів таких вимірів.

Документ передбачає внесення змін до низки нормативно-правових актів, зокрема Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який запропоновано доповнити новою статтею про державний нагляд (контроль) у сфері комерційного та розподільчого обліку комунальних послуг. Нова норма передбачає, що такий нагляд здійснюється НКРЕКП шляхом проведення перевірок відповідно до Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

У разі виявлення порушень, пов'язаних із законодавчо регульованою метрологією, Комісія повинна буде проінформувати Держпродспоживслужбу з метою проведення позапланової профільної перевірки.

Проект закону, розміщено на веб-сайті Мінекономрозвитку в розділі "Обговорення проектів документів".

Зауваження та пропозиції до проекту закону необхідно надсилати протягом місяця з дня його оприлюднення  на адресу:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Департамент технічного регулювання

01008,  м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

Тел.: (044) 596-68-22

E-mail: inikolenko@me.gov.ua

Державна регуляторна служба України

01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11

Тел. (044) 254-56-73, факс (044) 254-43-93

E-mail: inform@dkrp.gov.ua

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України винесло на громадське обговорення проект наказу "Про затвердження Порядку та критеріїв уповноваження акредитованих лабораторій, референc-лабораторій на проведення досліджень (випробувань) об’єктів санітарних заходів та об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду для цілей державного контролю" (далі – проект наказу), який підготовлено на виконання статті 7 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" та статті 62 Закону України "Про ветеринарну медицину".

Розробником проекту наказу є Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Проект наказу, а також аналіз регуляторного впливу оприлюднено на веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (розділ – Регуляторна політика) та веб-сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (розділ – Обговорення документів).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту наказу на поштову та/або електронну адреси Міністерства аграрної політики та продовольства України (вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001, semenchuk@vet.gov.ua, sector@vet.gov.ua); Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001, semenchuk@vet.gov.ua, sector@vet.gov.ua); Державної регуляторної служби України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, inform@dkrp.gov.ua).