Четвер, 21 жовтня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
13 жовтня 2021

Фахівці з початку 2021 року провели на Маневиччині майже тисячу моніторингових перевірок щодо дотримання протиепідемічного режиму

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Маневицького управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Наталія Маковецька 12 жовтня на  засіданні комісії з питань техногенно — екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Маневицької селищної ради розповіла, що  з початку 2021 року відбулося 969 моніторингових перевірок щодо дотримання протиепідемічного режиму на території трьох громад: Маневицької і Колківської селищних та  Прилісненської сільської. Зокрема, у продовольчих магазинах — 345, непродовольчих — 307, закладах освіти — 95, на ринках — 26.

За словами доповідачки, двічі організовувались спільні рейди з  представниками Національної поліції, при цьому контролювались загальні вимоги щодо дотримання обов’язкового маскового режиму, особливого режиму прибирання, наявності антисептиків для рук, дотримання дистанції між відвідувачами з встановленням розмежувальних знаків. За виявленими недоліками накладено 6 штрафів: на власників та продавців закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.   

На комісії зазначалося, що враховуючи швидкі темпи зростання захворюваності на коронавірусну хворобу, необхідно посилити контроль за виконанням протиепідемічних заходів спільно з представниками Національної Поліції. Наголошено також на тому, що необхідно здійснювати широку кампанію  щодо необхідності вакцинації населення, як єдиного надійного методу профілактики респіраторної хвороби COVID - 19.