Субота, 6 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
22 травня 2020

Держпродспоживслужба звертається із проханням взяти участь у опитуванні

Держпродспоживслужба України спільно із проектом технічної допомоги ЄС продовжує вдосконалювати національні підходи та законодавство в рамках міжнародного права. З метою покращення взаємодії із компетентними органами країн-торгівельних партнерів з урахуванням новітніх світових вимог щодо формування переліку нозологічних одиниць (хвороб), які є пріоритетними для нагляду, контролю з боку української ветеринарної служби, проводиться збір об’єктивних даних шляхом опитування зацікавлених респондентів. Ви можете знайти відповідні опитувальники за посиланнями (запитальник 1) та взяти участь у опитуванні.

До роботи із опитувальниками запрошуються науковці, наукові установи сфери ветеринарної медицини, навчальні заклади, які готують спеціалістів ветеринарної медицини, установи, які входять до сфери управління Держпродспоживслужби та установи і організації, які здійснюють свою діяльність у сфері дотичній до питань здоров’я та благополуччя тварин.

Запитальники є прості в користуванні та мають дружній зрозумілий інтерфейс. Просимо взяти участь в опитуванні.

Всі відповіді будуть статистично оброблені, отримані результати будуть враховані при формуванні програм активного та пасивного нагляду за хворобами та хвороботворними агентами, які циркулюють в Україні.