П'ятниця, 17 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
10 вересеня 2021

Держслужбовці Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області підвищують кваліфікацію

30 серпня цього року  36 держслужбовців категорії «Б» Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області розпочали онлайн-навчання, організоване Волинським  регіональним центром підвищення кваліфікації. Наразі відбулася низка лекцій, зокрема, щодо ефективного виконання посадових обов‘язків, лідерства в публічному управлінні, планування роботи, розглянули також алгоритм оцінювання результатів службової діяльності.

Розібратися у тематиці  допомагали: головний спеціаліст регіонального відділу адміністрування Державного реєстру виборців управління інформаційних технологій та адміністрування апарату Волинської обласної державної адміністрації Оксана Романюк і начальник Міжрегіонального управління НАДС у Волинській та Рівненській обл. Олег Лавренчук.

Довідка: Підвищення кваліфікації за професійними програмами здійснюється протягом першого року роботи для вперше прийнятих на державну службу чи службу в органах місцевого самоврядування або обраних та призначених на відповідні посади, а також у разі потреби перед оцінюванням або за результатами оцінювання службової діяльності, але не рідше ніж один раз на три роки. Підвищення кваліфікації за професійними програмами спрямовується на фахове удосконалення та оновлення знань, набуття умінь, навичок державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Після завершення онлайн-навчання держслужбовці отримають сертифікати відповідного зразка.