Четвер, 11 серпня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
05 серпня 2022

ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ ДОЛУЧИЛОСЬ БІЛЬШЕ 5 ТИСЯЧ КОРИСТУВАЧІВ

Кількість користувачів Національної платформи продовольчої безпеки по Україні на сьогодні становить майже 5,5 тисяч. Серед них найбільше виробничих компаній (32% від усіх користувачів), торгових компаній (22%) та кінцевих замовників (17%) – магазинів, господарств тощо.

Кількість актуальних потреб, опублікованих на платформі, складає 1,7 тисяч. Серед них не лише продукти харчування і товари першої необхідності, а й послуги (зокрема, послуги перевезення). Актуальних пропозицій наразі менше – 1680.

При цьому по Волинській області до роботи на Платформі долучились:

- 5 військових адміністрацій;

- 52 територіальних громади;

- 51 агрофірма;

- 93 підприємства - виробники продукції;

- 69 торгівельних мереж та крамниць;

- 39 кінцевих замовників;

- 2 спілки й організації, що займаються формуванням та доставкою гуманітарних вантажів (волонтерські організації);

- 3 підприємства та організації, що надають логістичні послуги.

Учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Довідково. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також за підтримки проєкту ЄС EU4SaferFood.