П'ятниця, 17 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
10 лютого 2020

Фахівцями управління фітосанітарної безпеки проведено захід у Володимир-Волинському центрі зайнятості.

Спеціалісти Головного Управління Держпродспоживслужби у Волинській області  спільно з фахівцями Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали жителів Зимнівської об’єднаної територіальної громади та ознайомили присутніх з основними напрямками діяльності служби, новітніми підходами в роботі з клієнтами.

 У ньому взяли участь державні інспектори управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби у Волинській області, головний спеціаліст відділу фітосанітарних заходів на кордоні Анатолій Борисюк, провідний спеціаліст відділу контролю за обігом захисту рослин Тетяна Грушевська та провідний спеціаліст ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» Світлана Жук.

Тетяна Леонідівна Грушевська ознайомила присутніх з організацією робіт на пасіках та заходами при підозрі отруєння бджіл. Надала консультації по застосуванні гербіцидів для знищення бур’янів на присадибних ділянках та перспективних засобах захисту рослин, норми внесення та періоди проведення обробітків.

Анатолій Миколайович розповів учасникам заходу, Про використання у приватних господарствах насіннєвого та посадкового матеріалу районованих сортів, інформував присутніх про регульовані шкідливі організми та хвороби рослин, зареєстровані та території району та області, розповів про методи їх локалізації та ліквідації.

Світлана Георгіївна Жук ознайомила присутніх з мікробіологічними препаратами захисту рослин виробництва фітосанітарної лабораторії: «Планриз», «Бактоцид», «Триходермін», «Ековітал», які відповідають державним стандартам, про що видається відповідний сертифікат якості, та розповіла про норми витрат та способи внесення.

У підсумку заходу, що пройшов у формі діалогу, учасники дізналися багато інформації, яка в подальшому допоможе їм у веденні власного господарства і, можливо, відкритті власної справи.