Субота, 25 січня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
09 вересеня 2019

ГОЛОВНИМ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ З 06 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАР-НАВЧАНЬ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ГРОМАДСЬКИМ ХАРЧУВАННЯМ З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області  з 06 вересня розпочато проведення семінар-навчань для суб’єктів господарювання, які займаються громадським харчуванням з метою підвищення обізнаності щодо вимог законодавства.

Оскільки в Україні 20 вересня 2019 року закінчується останній етап, щодо впровадження на потужностях постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (система-НАССР) до даного заходу запрошені і представники закладів освіти.

Перший семінар проведений у Шацькому та Любомльському районах. Під час семінару спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини розповіли учасникам про організацію харчування, прийом харчових продуктів та сировини, гігієнічні вимоги до приміщень та персоналу, а також основні аспекти впровадження системи НАССР.

Дані семінари будуть проведені у всіх районних центрах області.

У разі виникнення питань щодо дати та місця проведення просимо звертатись до районних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.