Четвер, 21 жовтня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
15 вересеня 2021

На території Луцька з 16 вересня оголошується карантинний режим через поширення американського білого метелика та амброзії полинолистої

Карантинний режим запроваджується з 16 вересня 2021 року  у зв'язку з виявленням на території  Луцька (загальною площею понад  4 тисячі га) регульованих шкідливих організмів - амброзії полинолистої (Ambrоsia artemisiifоlia) та американського білого метелика (Hyphantria сипеа), що підтверджується висновком фітосанітарної експертизи від 15.09.2021.

Цей особливий правовий режим на території Луцька запроваджено  з метою своєчасної локалізації та ліквідації шкідливих організмів.

Розпорядження про запровадження карантинного режиму на території Луцька підписав голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко відповідно до статей 6, 13, 31, 35 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 33, 34 Закону України «Про карантин рослин», враховуючи подання в. о. головного державного  фітосанітарного інспектора, в. о. начальника управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.