П'ятниця, 17 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
29 липня 2021

Теорія і практика - у боротьбі з високопатогенним грипом птиці

Про готовність оперативно і професійно  реагувати у випадку спалаху високопатогенного грипу птиці йшлося  29 липня цього року у місті Камені-Каширському. На симулятивний тренінг-навчання було запрошено представників місцевого самоврядування,  Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції,  лісомисливських господарств, спеціалістів установ ветеринарної медицини та журналістів місцевої газети «Полісся».

Присутні ознайомилися із епізоотичною ситуацією щодо  високопатогенного грипу птиці в Україні та світі. Про це, а також про заходи щодо недопущення виникнення цього захворювання на Волині розповів в.о начальника Камінь-Каширського управліня Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Григорій Дуда. 

Короткі відомості щодо епізоотології хвороби, клінічних ознак та методів боротьби з цією небезпечною хворобою озвучив головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Камінь-Каширського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Володимир Макарчук. А начальник Камінь-Каширської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини Юрій Лукк’янчук  зупинився на основних методах діагностики захворювання, порядку патолого-анатомічного розтину трупа птиці, відбору проб з подальшим маркуванням. 

 Учасники тренінгу-навчання, крім  теоритичної частини, мали змогу долучитися  і до практичних занять.