Неділя, 17 листопада
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
11 липня 2019

Обмін досвідом в напрямку здійснення фітосанітарних заходів на кордоні.

З метою оновлення знань, засвоєння спеціалістами управлінь фітосанітарної безпеки кращого вітчизняного та закордонного досвіду, набуття практичних  умінь і навичок 9 та 10 липня 2019 року  в  ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області проведено обмін досвідом в напрямку здійснення фітосанітарних заходів на кордоні між спеціалістами Рівненської, Кіровоградської, Тернопільської, Хмельницької та Київської областей.

Перший заступник начальника Головного управління у Волинській області  Олександр Козій  привітав учасників зустрічі та ознайомив їх із специфікою роботи Держпродспоживслужби Волині. Начальник управління Світлана Рабчевська більш детально проінформувала щодо  структури та організації роботи спеціалістів управління фітосанітарної безпеки.

У ході заходу фахівці Держпродспоживслужби Волинської області поділилися з колегами досвідом щодо роботи в єдиному державному інформаційному веб-порталі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі», здійсненні фітосанітарного контролю імпортних вантажів. Особлива увага була приділена порядку  ввезення насіннєвого та садивного матеріалів.

Також спеціалісти були ознайомлені з організацією здійснення фітосанітарного контролю у митницях призначення Волинської області, зокрема, митних постів «Луцьк», «Ковель», «Ягодин».