Понеділок, 26 серпня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
12 лютого 2019

Перелік документів для одержання Допуску (посвідчення) на право роботи пов'язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області нагадує особам діяльність, яких  пов’язана із транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів і агрохімікатів та їх торгівлею, про необхідність одержання Допуску (посвідчення) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами.

Суб’єкти  господарювання повинні допускати до робіт осіб, які пройшли спеціальну підготовку та мають на те відповідне посвідчення і допуск, яке  видається щороку (ст.18 Закону України «Про захист рослин», ст. 11 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» ). 

Порядок одержання такого допуску визначається Постановою КМУ від 18 вересні 1995 р. № 746. Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та медичної книжки з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я .

Організації (установи), фізичні особи-підприємці та громадяни для отримання допуску, посвідчення повинні подати посадовим особам в управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області та в районах, заяву з наступними підтверджуючими документами:

     - копію медичної книжки згідно форми, що визначено Постановою КМУ України № 746 від 18 вересня 1995 року;

а також з метою підтвердження особи, якій видається допуск ,посвідчення;

      -  копію паспорта; 

     - копія документу, що підтверджує про місце роботи та посада особи (трудова угода, наказ на призначення, свідоцтво підприємця,  інше);

Після проходження навчання та позитивного складання іспитів видаватимуться допуск та посвідчення на право роботи з пестицидами та агрохімікатами. 

Даний захід  проводиться БЕЗКОШТОВНО! 

Нагадуємо, що відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту рослин несуть особи, винні у не проходженні спеціальної підготовки та неотриманні відповідного допуску та посвідчення на право проведення робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею засобами захисту рослин тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову відповідальність згідно із Законом України «Про захист рослин». 

 Детальну інформацію можна отримати звернувшись до відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління  Держпродспоживслужби  у  Волинській області за телефоном 77-24-07 та за адресою м. Луцьк вул. Вахтангова, 10В.

Додаток 1(Заява, медична книжка)