Четвер, 17 січня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
07 грудня 2018

ПЕРОРАЛЬНА ІМУНІЗАЦІЯ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН

З метою реалізації положень міжнародних угод між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства і розвитку села Республіки Польща щодо виконання програми боротьби зі сказом на території України починаючи з 2012 року в області проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин. До 2016 року ця робота проводилась на території 10 районів області за винятком Камінь-Каширського, Ківерцівського, Луцького, Любешівського, Маневицького та Рожищенського районів.  Починаючи з 2016 року пероральна вакцинація проводиться на території всієї області.

В поточному році кампанія по пероральній вакцинації м’ясоїдних тварин розпочнеться з 15 грудня. Робота проводитиметься з використанням  авіатранспорту, який обладнаний системою GPS і системою рівномірної реєстрації викидів вакцини. Польоти відбуваються по визначених паралельних лініях, а відстань між лініями перельотів не перевищує 1 км.  

В кожному районі визначено контрольну зону, територією 1 км2, на якій приманки розкладаються вручну. На 4,8,15 день проводиться контроль за її споживанням.