Субота, 28 березня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
10 березня 2020

Проведення кущової наради щодо весняних протиепізоотичних заходів на пасіках

5 березня 2020 року у Маневицькому районному будинку культури за участю спеціалістів ветеринарної медицини, суб’єктів насінництва та розсадництва, сільгоспвиробників, пасічників, представників Департаменту АПР Волинської ОДА, органів місцевого самоврядування, громадських організацій проведено кущову нараду з питань дотримання законодавства в сферах бджільництва, ветеринарної медицини, захисту рослин, насінництва та розсадництва.

Відкрив нараду перший заступник начальника Головного управління області Козій О.О.

Начальник Маневицького районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби у Волинській області Неродик А.С. ознайомив присутніх з шляхами ведення галузі бджільництва, її захистом та розвитком в районі. Голова спілки пасічників району Ващук С.П. наголосив про ведення бджільництва оператором ринку на місцевому рівні. Заступник начальника управління - начальник відділу карантину рослин Хайдукова І.Р. наголосила про поширення карантинних організмів на території області. 

Також учасникам роз’яснено питання щодо недопущення отруєння бджіл при обробці медоносних культур пестицидами, використання фальсифікованих засобів захисту рослин; основні вимоги до виробництва, сертифікації, пакування та реалізації насіння; епізоотична ситуація щодо основних заразних хвороб бджіл в області. Директор ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» – Лихач Є.А. наголосила на повноваженнях лабораторії.

Провідним лікарем епізоотичного відділу волинської регіональної державної лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Майданником М.М було обговорено питання паразитарних хвороб бджіл в області та їх запобігання.

В ході обговорення, учасники заходу охоче ставили запитання та ділились досвідом.