Субота, 25 січня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
02 вересеня 2019

Проведено навчання спеціалістів відділу контролю в насінництві та розсадництві.

З  метою виконання  рішення Колегії Держпродспоживслужби  «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за I півріччя 2019 року та завдання на ІII квартал 2019 року», 30.08.2019 р. в Головному управлінні проведено навчання спеціалістів відділу контролю в насінництві та розсадництві.

Відкрила навчання начальник управління фітосанітарної базпеки – Рабчевська С.В.. Учасники заслухали доповіді начальника відділу контролю в насінництві та розсадництві Мартинюк О.М. про особливості планування заходів державного нагляду (контролю) в сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин та ГМО у відкритих системах на 2020 рік, та головного спеціаліста відділу контролю в насінництві та розсадництві Гєба Т.Є. – правильність заповнення Актів перевірки. 

  Під час навчання опрацьовано заповнення Акту за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин.   На завершення підведено підсумки, надано відповіді на запитання.