Середа, 19 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
08 жовтня 2018

СЕМІНАР НА ТЕМУ «СПРИЯННЯ ВПРОВАДЖЕННЮ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ШЛЯХОМ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З КРАЩИМИ ПОЛЬСЬКИМИ ПРАКТИКАМИ»

Наприкінці вересня за участі представників Держпродспоживслужби відбувся семінар «Сприяння впровадженню новітніх технологій переробки молока у Волинській області шляхом ознайомлення з кращими польськими практиками». Реалізовувався проект  ВОГО «Фонд місцевого розвитку» (Україна) та Фундація Європейська Академія Самоврядування (Польща) за підтримки Департаменту агропромислового розвитку.

Семінар був зорієнтований на малі фермерські господарства, суб'єктів господарювання, кооперативи, об'єднанні територіальні громади.

Метою семінару було ознайомлення учасників з технологіями переробки молока, основними урядовими програмами, які підтримують цей вид діяльності та отримання необхідної консультації експертів та доповідачів.

Розглядалися питання щодо вимог нового харчового законодавства до операторів ринку первинного виробництва молока. Зокрема звернули увагу на вимоги до реєстрації потужностей операторів ринку харчових продуктів, вимоги до молока (лабораторний контроль), вимоги до технологічного процесу (гігієнічні вимоги) та вимоги щодо маркування продукту.