Вівторок, 28 січня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
12 серпня 2019

Щодо здорожчання електроенергії для водоканалів.

 Електроенергія для водоканалів подорожчала лише на 8%, що у кінцевому підсумку може вплинути на тариф на водопостачання та водовідведення не більш як на 2,5%. Про це заявили у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

         "Основні чинники, що спричиняють зростання електроенергії для кінцевого споживача, – це збільшення тарифу НЕК «Укренерго», що враховує відшкодування витрат на виплату виробникам електроенергії за «зеленими» тарифами, але, з іншого боку, тарифи на розподіл зменшуються", - повідомили в НКРЕКП.

         За даними регулятора, підвищення ціни на електроенергію для кінцевих споживачів за ІІ класом напруги, до яких переважно належать підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, відбулося у межах 8%.

          "За твердженням Асоціації водоканалів, з 1 липня комунальні підприємства фактично отримали здорожчання електричної енергії на 22-25%, що не відповідає дійсності", - наголосили в НКРЕКП.

         За попереднім аналізом Комісії, рівень зростання вартості електричної енергії на 8% призводить до зростання тарифів ліцензіатів на централізоване водопостачання у середньому на 2,54%, на централізоване водовідведення - на 2,48%.