Середа, 26 січня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
22 жовтня 2021

ТЕЛЕЕФІР. Начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Назар Орел в ефірі UA: Волинь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як зазначив Назар Орел, основну увагу фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області під час контролю виконання протиепідемічних заходів  приділяють дотриманню вимог, що розроблені та встановлені відповідними постановами Головного санітарного лікаря України, в яких зазначено особливості роботи суб’єктів господарювання на період карантину.

За його словами, спеціалісти служби  здійснюють цю роботу щоденно. У вихідні та святкові дні. Основні порушення, які фіксуються під час  перевірок, стосуються недотримання маскового режиму як відвідувачами, так і працівниками тих чи інших закладів, режиму дезінфекції, соціального дистанціювання, відсутності нанесення маркування на підлозі. 

«Ми також фіксуємо недотримання правил прийому працівників на роботу, щоденного вимірювання температури, ведення обліку зазначеної роботи. Крім цього фіксуємо надмірну кількість відвідувачів у торговельній залі. У випадку, коли таких порушень небагато або вони поодинокі, ми проводимо роз’яснювальну роботу, вказуємо на те, що дотримання зазначених вимог є необхідністю. Якщо  порушень багато, ми складаємо протоколи про адміністративні правопорушення і виносимо постанови про накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів. Під час проведення перевірок фахівці також акцентують на необхідності проведення вакцинації, оскільки вона є одним із основних шляхів  подолання пандемії в Україні», - наголосив Назар Орел.