П'ятниця, 29 березня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
18 березня 2019

ТЕРМІНОВЕ (СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ) ПОВІДОМЛЕННЯ

Сприятливі погодні умови та достатня кормова база сприяють розмноженню та розселенню мишоподібних гризунів. 

За результатами обстежень посівів сільськогосподарських культур в господарствах Володимир-Волинського, Луцького, Маневицького, Рожищенського районів спостерігається наростання чисельності мишоподібних гризунів. Чисельність яких відмічена в посівах озимих зернових та ріпаку - 1-3  жилих колоній на гектар по 2-5 жилих нір. На неорних землях одноосібних селянських господарств та в посівах багаторічних трав осередково чисельність шкідників перевищує рівень ЕПШ.

Щоб не допустити пошкодження мишоподібними гризунами сільськогосподарських культур спеціалістам господарств усіх форм власності необхідно проводити систематичні обстеження. При економічному порозі шкідливості (ЕПШ) мишоподібних гризунів на зернових та ріпаку – 3, на багаторічних травах – 5 жилих колоній на гектар слід застосовувати родентициди, зернові принади Бактероденциду, Багіра, Бродівіт, Бродіфакум, Бромакем, Ізоцин, Крисолов, Мишолов, Рат Кіллер Супер, Шторм, та інші відповідно до «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні». 

При сприятливих погодних умовах та наявності кормової бази очікується інтенсивне заселення мишоподібними гризунами посівів ріпаку, озимих зернових та багаторічних трав.

За наданням консультацій щодо проведення обстежень та застосуванню препаратів звертатись в управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області та спеціалістів управління фітосанітарної безпеки в районах. 

 При роботі з пестицидами необхідно суворо дотримуватись регламентів застосування препаратів, правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.