Субота, 6 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
05 квітня 2019

В Головному управлінні проведено навчання спеціалістів відділу контролю в насінництві та розсадництві

З  метою вирішення  питань, що виникають в процесі роботи 3 квітня в Головному управлінні проведено навчання спеціалістів відділу контролю в насінництві та розсадництві.

Відкрила навчання начальник управління фітосанітарної базпеки – Рабчевська С.В.. Учасники заслухали доповіді начальника відділу контролю в насінництві та розсадництві Мартинюк О.М. – про порядок здійснення планових (позапланових) заходів нагляду (контролю) в сфері насінництва та розсадництва; формування єдиних справ та внесення відомостей до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю); головного спеціаліста відділу контролю в насінництві та розсадництві – Правильність заповнення Акту перевірки та розпорядчих документів. 

   На практичних заняттях опрацьовано заповнення Акту за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері насінництва та розсадництва.

   Розглянуто Методичні вимоги в сфері насінництва щодо збереження сортових та посівних якостей насіння зернових культур та Порядок знищення насіння, що не може бути використане на продовольчі, кормові та інші цілі та садивного матеріалу, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях.

   На завершення підведено підсумки, надано відповіді на запитання та проведено тестування на перевірку знань законодавства.