Субота, 25 січня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
08 серпня 2019

В області відбулося виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

07 серпня 2019 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Прикордонник» управління освіти виконкому Нововолинської міської ради, який знаходиться у с. Литовеж Іваничівського району пройшло виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Засідання проводилось під головуванням Гобод Оксани Михайлівни – директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, заступника голови обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

На засіданні серед інших питань, розглянуто  питання дотримання вимог законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів та санітарного законодавства у дитячих закладах оздоровленя та відпочинку.

Учасники наради ознайомилися з роботою дитячого закладу «Прикордонник», який проводить цьогоріч уже четверту зміну і в загальному охоплює оздоровленням та відпочинком 780 дітей. Табір розпочав свою роботу 05 червня, завершує – 13 серпня 2019 року. 

Цьогоріч у літній період на території області функціонували понад 190 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей.

Станом на 08.08.2019 в області функціонує 6 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку для дітей та 1 санаторій.