Субота, 6 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
16 квітня 2019

В Україні стартує безкоштовний навчальний курс для бізнесу, присвячений особливостям впровадження системи НАССР в Україні

Платформа масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» спільно з Міністерством аграрної політики, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Проектом ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» розробили навчальний курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

В Україні впроваджена європейська модель контролю по якості та безпечності харчових продуктів – НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Point), яка дозволяє аналізувати та контролювати вплив небезпечних факторів хімічного, мікробіологічного та фізичного походження на сировину до моменту обігу та споживання готової продукції.

Навчальний курс дає відповідь на такі питання: 

- що таке нове харчове законодавство України;

- що харчове законодавство дає бізнесу та споживачам;

- хто такі оператори ринку;

- що таке простежуваність у харчовому законодавстві;

- що таке НАССР та як його правильно читати.

Цей курс стане у пригоді усім – представникам бізнес-середовищ, фахівцям державного сектору, в харчовій галузі та споживачам.

Навчання повністю безкоштовне, побудоване у вигляді відеолекцій. По закінченню курсу учасники отримають відповідні сертифікати.

Зареєструватися на навчальний курс можна за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:MinAgro+HACCP101+2019_T2/about