Понеділок, 4 липня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
13 липня 2018

ВІДБУЛОСЯ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МІЖВІДОМЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ І ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ

12 липня 2018 року в Ківерцівській районній державній адміністрації Волинської області відбулося виїзне засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей, в якому прийняли участь фахівці Держпродспоживслужби у Волинській області.  

На засіданні висвітлено результати проведеної організаційної  роботи та комісійних обстежень закладів оздоровлення та відпочинку  Луцького, Ківерцівського, Рожищенського районів, міста Луцька.

В області продовжують функціонувати 13 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку,  1 дитячий санаторій,  1  наметове містечко. Пришкільні заклади з денним перебування завершили свою роботу. 

Члени комісії  ознайомились з роботою позаміських закладів оздоровлення та відпочинку у селах Дачне Ківерцівського району,  Гаразджа і Забороль Луцького району. 

 

За результатами розгляду питань підготовлене рішення з переліком заходів, спрямованих на забезпечення оптимальних умов перебування дітей в закладах оздоровлення та відпочинку.