Неділя, 19 травня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
08 травня 2018

ЯК ЗАХИСТИТИ ТВАРИН ВІД СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ КОМАХ

Природні умови області та наближення теплого періоду можуть посприяти масовому розповсюдженню кровосисних комах. В останні роки, весною, з настанням потепління складається несприятливий прогноз по гнусу. Виникає загроза масового нападу мошки на тварин, що може призвести до їх захворювання та загибелі. Спеціалістами ветеринарної медицини області проводяться обстеження швидкоплинних водойм на предмет заселення личинками мошки.

З метою запобігання масового нападу мошки на тварин, потрібно періодично проводити дезінсекцію тваринницьких приміщень і територій ферм, а також систематичні  обробки волосяного покриву тварин інсектицидами і репелентами.

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області надіслано листи структурним підрозділам агропромислового розвитку при райдержадміністрації, керівникам, спеціалістам господарств і власникам, які утримують тварин, про необхідність дотримуватись режимів випасання тварин в період найменшої активності комах. Найкраще випасати худобу в день з одинадцятої до сімнадцятої години, на підвищених ділянках, які добре провітрюються та віддалені від проточних водойм і заболочених місць.