Неділя, 19 травня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
11 жовтня 2018

ЗАХОДИ БОРОТЬБИ ПО ЗНИЩЕННЮ БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО, ЯКІ БУЛИ ЗДІЙСНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 10.10. 2018 РОКУ

На виконання доручення голови Волинської обласної державної адміністрації від 08.08.2016 р. № 4982/44/2-16 «Про здійснення в області  комплексних заходів щодо боротьби з борщівником  Сосновського», листа Волинської обласної державної адміністрації від 17.07.2018 р. № 4958/43/2-18 «Про здійснення в області  комплексних заходів щодо боротьби з борщівником  Сосновського» та з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері  захисту рослин,  зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, додержання земельного та природоохоронного законодавства здійснено комплекс заходів щодо боротьби  з  борщівником  Сосновського на території Волинської області станом на 10.10.2018 року.

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області було розроблено та надано органам місцевого самоврядування «Рекомендації по знищенню борщівника Сосновського». 

Районними державними адміністраціями створено робочі групи та проведено обстеження площ на виявлення борщівника Сосновського. Сільськими та селищними радами, керівниками агроформувань, власниками земельних ділянок провели агротехнічний, механічний та хімічні методи боротьби щодо знищення рослини.

А також, у школах з дітьми проведено роз’яснювальну роботу, щодо небезпеки борщівника Сосновського та методи надання першої медичної допомоги при контакті з цією культурою.