П'ятниця, 24 липня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
14 травня 2024

Для рієлторів, забудовників та менеджерів з продажу відбудеться семінар "5 кроків до успішної реклами нерухомості"

З метою недопущення порушень законодавства про рекламу, при рекламуванні об’єктів будівництв, будівель і приміщень, 24 травня відбудеться семінар за участю рієлторів, забудовників, менеджерів з продажу та рекламістів – "5 кроків до успішної реклами нерухомості"

Серед запрошених – Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України (АФНУ).

Спікер – головна спеціалістка сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю управління захисту споживачів та контролю за регульованими цінами Тетяна ГВОЗДЕЦЬКА. 

Локація: м. Луцьк, вул. Мирослава Скорика 10-в (Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області). Початок о 10.00. 

Телнфон: 0332 27 20 49. 

 

 

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачівВолинська обласна державна адміністраціяВерховна рада УкраїниУрядовий порталМіністерство аграрної політики та продовольства УкраїниДержавний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизиАфриканська чума свинейНелегальні засоби захисту рослинUNITED24MEDIA.COMДУ TRACESЗупинимо вірус ящуру! Не допустимо поширення в Україні!