Четвер, 16 липня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
28 липня 2023

Фахівці та керівник ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Микола СЛЄСАРЄВ взяли участь у навчаннях щодо дій у випадку радіаційної аварії на Рівненській АЕС

27 липня на Волині рятувальники та служби цивільного захисту населення відпрацювали сценарій дій у випадку радіаційної аварії на «Рівненська АЕС». Тренування відбувалися на території Камінь-Каширського та Луцького районів. Участь у навчаннях взяли фахівці та керівник ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Микола СЛЄСАРЄВ. 

Під час навчання відповідні служби показали на практиці як та куди відбуватиметься евакуація населення. Також продемонстрували алгоритм дій на одному із проміжних пунктів евакуації з санітарною обробкою, дозаметричним контролем радіації, наданням медичної та психологічної допомоги.

Як розповіли фахівці управління ДСНС у Волинській області, нині на Волині пройшли усі навчальні етапи для територіальних громад у разі радіаційної аварії. Для цього в області розгорнули 38 збірних евакуаційних пунктів та 5 проміжних, а також показали евакуаційний пункт у м.Рожище, куди із забрудненої зони доставлятимуть населення.

Згідно алгоритму 5 проміжних евакуаційних пунктів розміщаються на лінії 30-ти км зони ураження. Один із таких – у селищі Колки. 

 

 

 

 

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачівВолинська обласна державна адміністраціяВерховна рада УкраїниУрядовий порталМіністерство аграрної політики та продовольства УкраїниДержавний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизиАфриканська чума свинейНелегальні засоби захисту рослинUNITED24MEDIA.COMДУ TRACESЗупинимо вірус ящуру! Не допустимо поширення в Україні!