Четвер, 30 липня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
07 серпня 2020

Продовжуємо перевіряти дотримання протиепідемічних вимог

З моменту запровадження Урядом карантину на всій території України, в тому числі на Волині, спеціалістами Держпродспоживслужби області спільно з представниками Національної поліції, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях проведено 15015 перевірок (обстежень) закладів, діяльність яких дозволена в період карантину.

06 серпня ц.р. проведено  102 перевірки (обстежень) об’єктів, в тому числі закладів громадського харчування – 10, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 58, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 15, агропродовольчих ринків – 12, закладів дошкільної освіти – 1, інших – 6.

На 16 (16%) об’єктах встановлено порушення протиепідемічних вимог. На підставі виявлених недоліків складено 16 протоколів про адміністративне правопорушення.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачівВолинська обласна державна адміністраціяВерховна рада УкраїниУрядовий порталМіністерство аграрної політики та продовольства УкраїниДержавний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизиАфриканська чума свинейНелегальні засоби захисту рослинUNITED24MEDIA.COMДУ TRACESЗупинимо вірус ящуру! Не допустимо поширення в Україні!