Вівторок, 28 липня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
22 лютого 2019

У Володимирі-Волинському проведено кущову нараду з питань дотримання законодавства в сферах бджільництва, захисту рослин, насінництва та розсадництва

21.02.2019 року у м. Володимир-Волинський Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області проведено кущову нараду з питань дотримання законодавства в сферах бджільництва, захисту рослин, насінництва та розсадництва за участю  сільгоспвиробників  усіх форм власності, суб’єктів насінництва та розсадництва, пасічників Володимир-Волинського , Іваничівського та Локачинського  районів, голови асоціації ГО «Братство бджолярів землі Волинської «Ройовий стан», асоціації фермерів і землевласників Волині.

В заході взяли участь близько 60 сільгоспвиробників та пасічників.

Відкрив нараду начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Тимофіюк А.С., який ознайомив присутніх із заходами, які проводяться ГУ Держпродспоживслужби  з метою недопущення порушень законодавства, які можуть призвести до   отруєння бджіл.

Начальник відділу контролю за обігом засобів захисту рослин                      Климчук С.Л. розповіла  учасникам наради  про заходи щодо недопущення  використання фальсифікованих засобів захисту рослин та  регламенти використання пестицидів при обробках медоносних культур, щоб не допустити отруєння бджіл.

Голова асоціації ГО « Братство бджолярів землі Волинської «Ройовий стан» Дмитрук В.А. вкотре наголосив про необхідність реєстрації пасік.

Мартинюк О.М. начальник відділу контролю в насінництві і розсадництві  висвітлила питання щодо придбання насіння та садивного матеріалу сільськогосподарських культур, порядку арбітражного визначення якості насіння, порядку знищення насіння та питання щодо ввезення насіння та садивного матеріалу на митну територію України. З повноваженнями ДУ «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» ознайомила присутніх заступник директора Суворова А.В. 

Під час наради  учасники заходу охоче ставили запитання та ділились досвідом.

 

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачівВолинська обласна державна адміністраціяВерховна рада УкраїниУрядовий порталМіністерство аграрної політики та продовольства УкраїниДержавний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизиАфриканська чума свинейНелегальні засоби захисту рослинUNITED24MEDIA.COMДУ TRACESЗупинимо вірус ящуру! Не допустимо поширення в Україні!