Питання впровадження нових стандартів дитячого харчування, які вступили в дію з поточного року, обговорювались вчора, 15 січня, під час зустрічі Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з Єгеном Клопотенко – кулінарним експертом, який працює над розробкою меню для школярів.
Моніліальний опік (моніліоз, плодова гниль) є однією з найбільш поширених і шкідливих хвороб на кісточкових плодових культурах. Незважаючи на впровадження інтегрованого захисту плодових насаджень, застосування нових ефективних фунгіцидів для обприскування дерев, хвороба спричиняє в останні роки значні недобори і втрати урожаю плодів, особливо в приватних господарствах.
У 18-ти суб’єктів господарювання виявлено різного роду порушення. Зокрема реалізація непродовольчих товарів без необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації для споживачів про продукцію,
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області продовжує проводити навчання з зацікавленими особами для отримання допусків та посвідчень на право здійснення робіт з пестицидами та агрохімікатами.
Нагадуємо, що з 30 грудня 2020 року набрали чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції», якими відновлено обов’язок окремих суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.
Під час зустрічі обговорювались результати плідної роботи Держпродспоживслужби з моменту останньої зустрічі між Службою та Асоціацією.
Зокрема, у новому документі містяться санітарно-гігієнічні норми, як облаштовувати територію школи, її будівлі та навчальні приміщення, зокрема, спортивні майданчики,
До уваги операторів ринку, які здійснюють експорт підконтрольних товарів на митну територію Республіки Казахстан.
Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що займаються реалізацією харчових продуктів та громадським харчуванням (особливо харчуванням дітей) згідно з повідомленням ГО «Громадський контроль захисту прав споживачів»