Середа, 19 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Всі новини
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРОК ХАРАКТЕРИСТИК ПРОДУКЦІЇ (ЗАКОНОДАВЧО РЕГУЛЬОВАНИХ ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ)
17 вересеня 2018

Одним із пріоритетних напрямків України, як держави, є забезпечення громадянам захисту їх інтересів як споживачів, надання можливості вільного вибору товарів (робіт, послуг), набуття знань і кваліфікації, необхідних для прийняття самостійних рішень під час придбання та використання товарів (робіт, послуг) відповідно до їх потреб. Держава гарантує придбання або одержання іншими законними способами товарів (робіт, послуг) в обсягах, що забезпечують рівень споживання, достатній для підтримання здоров'я і життєдіяльності.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЗАХІДНИЙ КУКУРУДЗЯНИЙ ЖУК
14 вересеня 2018

У зв’язку з виявленням на території Любешівського району регульованого шкідливого організму – західного кукурудзяного жука, 13 вересня 2018 року запроваджено карантинний режим на площі 0,2976 га.

КОНТРОЛЬ У СФЕРІ ФОРМУВАННЯ ЦІН ТА ТАРИФІВ ЖКХ
14 вересеня 2018

У сфері надання житлово-комунальних послуг державний контроль за тарифами запроваджено для суб’єктів господарювання, які надають (виробляють) послуги з теплопостачання та постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ від 11.09.2018
12 вересеня 2018

Несприятливі погодні умови цього літа, які супроводжувалися рясними затяжними дощами перешкоджали проведенню обмолоту зернових колосових культур. Запізнілі строки збирання сприяли появі та розвитку хвороб на зернових колосових культурах.

ЗАХОДИ БОРОТЬБИ ПО ЗНИЩЕННЮ БОРЩІВНИКА СОСНОВСЬКОГО, ЯКІ БУЛИ ЗДІЙСНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 10.09. 2018 РОКУ
12 вересеня 2018

На виконання доручення голови Волинської обласної державної адміністрації від 08.08.2016 р. № 4982/44/2-16 «Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського», листа Волинської обласної державної адміністрації від 17.07.2018 р. № 4958/43/2-18 «Про здійснення в області комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського» та з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері захисту рослин, зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, додержання земельного та природоохоронного законодавства здійснено комплекс заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського на території Волинської області станом на 10.09. 2018 року.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРИДБАННЯ НАСІННЯ ТА САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР
12 вересеня 2018

При придбанні насіннєвого або садивного матеріалу, найперше необхідно переконатись чи має юридична особа або фізична особа-підприємець право здійснювати реалізацію насіння чи садивного матеріалу.

ПОРЯДОК ВВЕЗЕННЯ НАСІННЯ ТА САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ
07 вересеня 2018

Згідно ст.20 Закону України « Про насіння і садивний матеріал», ввезення на територію України насіння і садивного матеріалу здійснюється за умови належності його до сорту, занесеного до Реєстру сортів рослин України та/або Переліку сортів рослин ОЕСР, тих сільськогосподарських рослин, до схем сортової сертифікації яких приєдналася Україна.

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПВИРОБНИКАМ
07 вересеня 2018

Державною установою «Волинська регіональна державна лабораторія державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» було проведено лабораторні дослідження зразків пшениці та ячменю одного з сільськогосподарських товариств області на предмет виявлення токсичних грибів та встановлення ступеня їх токсичності, а також виявлення алкалоїдів.

ПРОСИМО ВРАХУВАТИ ЗАЗНАЧЕНІ ЗМІНИ ПРИ НАДАННІ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ФІТОСАНІТАРНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ОЗНАЙОМИТИ ЗІ ЗМІНАМИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
05 вересеня 2018

Від 04.09.2018року вступила в силу Постанова КМ від 29 серпня 2018 р. № 676 «Про внесення змін у додаток 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1348» (Деякі питання надання послуг Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, органами та установами, що належить до сфери її управління) (опубліковано в газеті “Урядовий кур'єр” від 04.09.2018р., № 164).