Субота, 6 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Члени Асоціації українських виробників «Морозива і заморожених продуктів» перевірили на якість свою продукцію
04 червня 2020

У квітні-травні 2020 року члени Асоціації українських виробників «Морозива і заморожених продуктів» провели добровільне тестування морозива та заморожених напівфабрикатів провідних вітчизняних виробників – членів Асоціації.

У Іваничівському районі проведено планові обстеження плодових насаджень та встановлено феромонові пастки
03 червня 2020

У зв’язку з виявленням у Іваничівському районі в 2014 році бактеріального опіку плодових (Ervinia amylovora (Burill) Winslow at al., 29 травня спеціалісти управління фітосанітарної безпеки

Поради споживачам: Для чого потрібен покупцю чек?
03 червня 2020

«Треба бути грамотним та завжди захищеним споживачем», – але про це ми, згадуємо тільки тоді коли заплатимо за неякісний товар чи послугу. Для того, щоб швидко реагувати в такій ситуації необхідно пам‘ятати найпершу пораду споживачам: завжди необхідно зберігати документи, що підтверджують факт купівлі-продажу (замовлення).

Держпродспоживслужба нагадує про дотримання карантинних обмежень під час проведення ЗНО
02 червня 2020

Вже відомо, що з 25 червня 2020 року розпочнеться проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих учнями на основі повної загальної середньої освіти.

Правила щодо безпечного застосування засобів захисту рослин аграріями
29 травня 2020

Пропонуємо Вам відео стосовно основних правил щодо безпечного застосування засобів захисту рослин аграріями.

Від своєчасності проведення попереднього польового оцінювання залежить якість сортової сертифікації
29 травня 2020

Відповідно до статті 17 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» використання для сівби/посадки насіння та/або садивного матеріалу, що не має відповідного сертифіката, забороняється.

Як впливає інфекція COVID-19 на зміни у настроях споживачів?
28 травня 2020

Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 стала глобальним викликом, що змінив споживчі настрої покупців. За результатами досліджень Nielsen споживачі у країнах, охоплених вірусом, проходять шість стадій зміни споживацької поведінки:

У Рожищі обстежили парки та встановили феромонні пастки
27 травня 2020

У зв’язку з поширенням на території міста та району американського білого метелика, який завдає великої шкоди рослинам, у Рожищенській міській раді була створена робоча група з метою локалізації та ліквідації вогнища американського білого метелика.

ДІЇ ПАСІЧНИКІВ ПРИ ПІДОЗРІ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ ПЕСТИЦИДАМИ!
26 травня 2020

З метою впорядкування та узгодження дій при підозрі отруєння бджіл, під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами, Головне Управління Держпродспоживслужби у Волинській області рекомендує проводити наступні заходи.