Неділя, 17 листопада
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Робота всіх лабораторій Держпродспоживслужби буде відкритою – встановлять вебкамери
15 листопада 2019

У лабораторіях Державної служби України з питань безпечності та захисту споживачів будуть встановлені вебкамери. Це забезпечить абсолютну відкритість та прозорість діяльності лабораторної мережі Держпродспоживслужби.

В Україні стартує масштабний медійний проєкт «СТОП Фальсифікат»
14 листопада 2019

14 листопада 2019 року оголошено про старт масштабного медійного проєкту «СТОП Фальсифікат», спрямований на посилення захисту споживачів та очищення ринку від фальсифікованої продукції.

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції"
14 листопада 2019

Законом визначено правовий статус викривачів корупції, їх права та гарантії захисту; забезпечено умови для розкриття інформації про корупцію.

Вітаємо працівників аграрного сектору з професійним святом!
13 листопада 2019

Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Нагадуємо найважливіші заборони щодо реклами згаданих товарів.
12 листопада 2019

Реклама є найдієвішим інструментом впливу на людей при продажі того чи іншого продукту або послуги. Однак реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів регламентована Законом України «Про рекламу» особливо суворо.

МОЗ встановлюватиме граничні ціни на ліки з Нацпереліку
12 листопада 2019

Медзаклади зможуть забезпечити ще більше безоплатних ліків для своїх пацієнтів під час лікування в стаціонарі. Відповідний наказ було прийнято МОЗ 11 жовтня 2019 року

Проведено нараду «Про підсумки роботи служби ветеринарної медицини Волинської області за 9 місяців 2019 року».
08 листопада 2019

На базі Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 6 листопада 2019 р. проведено виробничу нараду.

Поширення мишоподібних гризунів
08 листопада 2019

Оптимальні погодні умови впродовж вересня-жовтня та достатня кормова база сприяли зростанню популяції та щільності мишоподібних гризунів на посівах озимини та інших угідь.

Проведено ряд заходів для забезпечення дотримання законодавства про харчові продукти на агропродовольчих ринках області
08 листопада 2019

З метою здійснення державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів, спеціалістами Держпродспоживслужби області проведено заходи державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти.