Вівторок, 17 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
ОБИРАЄМО ЯКІСНИЙ ДИТЯЧИЙ ОДЯГ!
10 вересеня 2019

Для батьків дошкільнят та школярів – попередній місяць був періодом підготовки та покупки обновок до школи та дитячого садочка. Окрім шкільних портфелів та канцелярії яку батьки скуповують напередодні нового навчального року, є ще один важливий аспект – це дитячий одяг і взуття.

ВНЕСЕНО ЗМІНИ У ПРАВИЛА ВВЕЗЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННОГО ПОХОДЖЕННЯ ДО ТУРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
09 вересеня 2019

ВНЕСЕНО ЗМІНИ У ПРАВИЛА ВВЕЗЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННОГО ПОХОДЖЕННЯ ДО ТУРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

ГОЛОВНИМ УПРАВЛІННЯМ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ З 06 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАР-НАВЧАНЬ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ГРОМАДСЬКИМ ХАРЧУВАННЯМ З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА
09 вересеня 2019

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Волинській області з 06 вересня розпочато проведення семінар-навчань для суб’єктів господарювання, які займаються громадським харчуванням з метою підвищення обізнаності щодо вимог законодавства.

УВАГА!!! ВИЯВЛЕНО АМЕРИКАНСЬКИЙ БІЛИЙ МЕТЕЛИК
06 вересеня 2019

У зв’язку з виявленням на території Рожищенського району регульованого шкідливого організму – американського білого метелика (АБМ), 5 вересня 2019 року запроваджено карантинний режим на площі 1022,3 га. Цей карантинний шкідник на території Волинської області виявлено вперше. В Україні пошкоджує понад 250 видів культур, серед яких найулюбленішими є клен, шовковиця, бузина, волоський горіх, вишня, слива, яблуня та інші плодові культури.

До відома зацікавлених суб’єктів господарювання щодо змін у фітосанітарних вимогах Європейського Союзу
03 вересеня 2019

Щодо змін у фітосанітарних вимогах Європейського Союзу, які вводяться в дію 1 вересня 2019 року Директивою Ради 2019/523 ЄС від 21 березня 2019 року шляхом внесення правок до Додатків I-V Директиви Ради 2000/29 ЄС про захисні заходи проти ввезення до Співтовариства організмів, шкідливих для рослин і рослинної продукції, і проти їх розповсюдження в межах Співтовариства.

Проведено навчання спеціалістів відділу контролю в насінництві та розсадництві.
02 вересеня 2019

З метою виконання рішення Колегії Держпродспоживслужби «Про підсумки роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за I півріччя 2019 року та завдання на ІII квартал 2019 року»,

До уваги експортерів садивного матеріалу!
30 серпня 2019

У законодавстві Європейського Союзу відбулися зміни щодо експорту з України товарів, які включені до Переліку рослин, рослинної продукції та інших об’єктів високого ризику.

Включення потужностей оператора ринку до списку експортерів харчових продуктів до ЄС.
29 серпня 2019

На базі Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 27 серпня для керівників районних, міських та міськрайонного управлінь, також для офіційних лікарів підприємств євроекспортерів харчових продуктів відбувся семінар-навчання «Практичне використання стандартних операційних процедур щодо включення потужностей оператора ринку до списку експортерів харчових продуктів до країн - членів Європейського Союзу(СОП-експорт на ЄС)».

Фітосанітари пройшли навчання за проектом Twinning.
27 серпня 2019

19-23 серпня 2019 року у рамках Проекту Twinning проведено навчання державних фітосанітарних інспекторів та фахівців державних обласних фітосанітарних лабораторій на тему: «Здійснення огляду шкідливих організмів лісу».