Понеділок, 22 липня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Стоп нелегальним засобам захисту рослин
22 липня 2019

Стоп нелегальним засобам захисту рослин. Компанію здійснено за фінансування Європейського союзу.

У Держпродспоживслужбі розраховують на затвердження правил продуктів органічного виробництва до Європейського законодавства
22 липня 2019

З початку серпня поточного року в Україні ринок органічної продукції працюватиме за новини правилами, що запроваджуються законом «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

ЯКИЙ ПОСУД Є НЕБЕЗПЕЧНИЙ?
17 липня 2019

Шкідливий посуд - небезпечний посуд і отруйний посуд, і неякісний посуд або посуд небезпечний для здоров'я людини зустрічається повсюдно, і, на жаль, багато видів кухонного посуду, що використовується в процесі приготування їжі може виявитися не безпечним для людей.

Нові вимоги до виробництва молока в Україні
17 липня 2019

12 липня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів» №118 від 12.03.2019,

Участь начальника відділу державного контролю в прямому ефірі Українського радіо Луцьк.
16 липня 2019

"Голос громади" на Українському радіо Луцьк за участю начальника відділу державного контролю Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області - Ярослава Зарубайка.

Шановні бухгалтери! Щиро вітаємо вас з професійним святом!
16 липня 2019

Дякуємо за вашу плідну працю, наполегливість і точність у розрахунках.

До уваги фермерів - дізнайтеся, як виробляти безпечне молоко!
15 липня 2019

Цей анімаційний ролик розроблений швейцарсько-українським проектом з безпечності молока за підтримки Державного Секретаріату Швейцарії з економічних питань (СЕКО) в рамках економічного співробітництва та розвитку.

Держпродспоживслужба підбила підсумки роботи за перше півріччя 2019 року
15 липня 2019

12 липня 2019 року відбулася колегія за результатами роботи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за перше півріччя 2019 року та визначення завдань на третій квартал 2019 року.

Обмін досвідом в напрямку здійснення фітосанітарних заходів на кордоні.
11 липня 2019

З метою оновлення знань, засвоєння спеціалістами управлінь фітосанітарної безпеки кращого вітчизняного та закордонного досвіду, набуття практичних умінь і навичок 9 та 10 липня 2019 року в ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області проведено обмін досвідом в напрямку здійснення фітосанітарних заходів на кордоні між спеціалістами Рівненської, Кіровоградської, Тернопільської, Хмельницької та Київської областей.