П'ятниця, 9 червня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Експерти проєкту Twinning відвідали Волинську обласну фітосанітарну лабораторію
08 червня 2023

7 червня в рамках проєкту Twinning «Наближення національного законодавства України у сфері державного нагляду (контролю) за ГМО у відкритих системах, охорони прав на сорти рослин, насінництва та розсадництва до європейських норм та стандартів» Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області та Державну установу «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія» з робочим візитом відвідали експерти проєкту з Державної служби захисту рослин Латвії Л. Яунземе, Г. Бокума, С. Малдуте та представник Держпродспоживслужби України Ольга Башинська.

ТЕРМІНОВЕ (СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ) ПОВІДОМЛЕННЯ! Відродження личинок колорадського жука!
08 червня 2023

За сприятливих погодних умов у Луцькому районі розпочалося відродження личинок колорадського жука першої генерації.

RASFF повідомляє про виявлення невідповідності в заморожених суцвіттях броколі
08 червня 2023

До Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області надійшло інформаційне повідомлення про виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі.

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Микола СЛЄСАРЄВ взяв участь в нараді щодо допомоги мешканцям затопленої Херсонщини
07 червня 2023

Йшлося про готовність області до поселення евакуйованих мешканців Херсонщини. Керівництво області акцентувало увагу щодо посильного сприяння у підготовці, зборі або ж придбанні найбільш необхідного нині Херсонщині.

На виробничій нараді Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області обговорили основні напрями дотримання вимог антитютюнового законодавства та низку інших нагальних питань 
07 червня 2023

6 червня відбулась виробнича нарада при в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Миколи СЛЄСАРЄВА.

Фахівці Державної служби захисту рослин Латвії відвідали Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області та поділилися досвідом
07 червня 2023

7 червня в рамках проєкту Twinning «Наближення національного законодавства України у сфері державного нагляду (контролю) за ГМО у відкритих системах, охорони прав на сорти рослин, насінництва та розсадництва до європейських норм та стандартів» Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області з робочим візитом відвідали експерти проєкту з Державної служби захисту рослин Латвії – Д.Упеніеце, Л. Яунземе, Г. Бокума, С. Малдуте.

7 червня – Всесвітній день безпеки харчових продуктів
07 червня 2023

В грудні 2018 року Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією проголосила 7 червня Всесвітнім днем безпеки харчових продуктів (World Food Safety Day). День встановлено з метою привернення уваги держав до проблем здорового харчування населення, а також якості вироблених харчових продуктів.

Кожен громадянин має право на бездимне оточення! 
06 червня 2023

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області вкотре звертає увагу на шкідливість тютюнопаління та потенційні ризики від куріння для здоров’я людини.

У Володимирі та Нововолинську провакцинували від сказу 29 тварин
05 червня 2023

5 червня ветеринари Володимирської районної державної лікарні ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області вакцинували домашніх тварин у Володимирі та Нововолинську.