Субота, 28 березня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Уряд скасував заборону на ведення ветеринарної діяльності з лікувально-профілактичної допомоги тваринам, оптової, роздрібної торгівлі ветпрепаратами
27 березня 2020

Уряд погодився з ініціативою Держпродспоживслужби та зняв заборону на діяльність закладів ветеринарної медицини з надання послуг у сфері лікувальної допомоги тваринам, оптової, роздрібної торгівлі ветеринарними препаратами, кормами під час карантину. Крім того, зняті обмеження на торгівлю пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом.

До уваги аграріїв: ЄС заборонив використання ЗЗР із вмістом активних речовини на основі хлорпірифосу та хлорпірифос-метилу
27 березня 2020

Для запобігання зменшенню обсягів поставок української продукції до країн-членів ЄС, які займають значну частку в структурі агропродукції України, вітчизняним сільгоспвиробникам необхідно враховувати нові вимоги європейського законодавства при плануванні обробки посівів, місць зберігання та транспортування первинної продукції.

Фахівці Держпродспоживслужби та Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин працюють над модернізацією та спрощенням роботи Єдиного державного реєстру ветеринарних документів
26 березня 2020

З метою пришвидшення процедур видачі ветеринарних документів, зведення до мінімуму відмов та помилок при наданні адміністративних послуг, а також надання суб’єктам господарювання доступу до інформації за надані їй адміністративні та ветеринарні послуги.

Роз'яснення щодо змін до Постанови № 211
26 березня 2020

Враховуючи численні звернення від підприємців та бізнес-об’єднань стосовно проблем, що виникли у зв’язку із запровадженням карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ОСОБЛИВОГО РЕЖИМУ!
25 березня 2020

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області доводить до відома суб’єктів господарювання, які здійснюють послуги у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадженню банківської та страхової діяльності, що рішенням Кабінету Міністрів України протокол № 10 від 23 березня 2020 року запроваджено особливий режим роботи на період карантину.

АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО РИНКОВОГО НАГЛЯДУ ПРОТЯГОМ 2016-2019 РОКІВ
24 березня 2020

АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО РИНКОВОГО НАГЛЯДУ ПРОТЯГОМ 2016-2019 РОКІВ

НА ЗАМІТКУ АГРАРІЯМ: АНАЛІЗ ЯКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ НАСІННЯ
24 березня 2020

Врожайність сільськогосподарських культур визначається перш за все якістю посівного матеріалу. У сучасному сільськогосподарському виробництві високоякісне насіння і садивний матеріал набувають особливої уваги, оскільки майбутній урожай на 30 і більше відсотків залежить від його якості.

ЗАГАЛЬНІ ГІГІЄНІЧНІ ВИМОГИ ЩОДО ПОВОДЖЕННЯ З ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ
24 березня 2020

З метою забезпечення безпечності харчових продуктів під час здійснення виробництва, перевезення, зберігання та іншого поводження з харчовими продуктами в місці їх виробництва та перевезення, а також захисту здоров’я людей оператори ринку повинні дотримуватися таких вимог

НАБРАВ ЧИННОСТІ ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО БЕЗПЕЧНІСТЬ ТА ГІГІЄНУ КОРМІВ»
23 березня 2020

19.01.2020 набрав чинності Закон України «Про безпечність та гігієну кормів». Цей Закон визначає правові та організаційні заходи гарантування безпечності кормів у процесі їх виробництва, обігу та використання, зокрема встановлює вимоги щодо гігієни, маркування, пакування та представлення кормів, регулює відповідні суспільні відносини між операторами ринку та органами державної влади.