Субота, 26 вересеня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
Відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва
25 вересеня 2020

Вчора, 24 вересня, у залі нарад департаменту ЦНАП за ініціативи та організаційної підтримки управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради у співпраці з органами Держпродспоживслужби у Волинській області та місті Луцьку проведено відеоконференцію розширеного засідання Координаційної ради з питань якості й безпеки харчових продуктів при виробництві, обробці та їх обігу.

Закінчився другий етап навчання спеціалістів управління фітосанітарної безпеки
24 вересеня 2020

Згідно затвердженої програми проведення навчання провели із залученням фахівців ДУ «Волинської обласної фітосанітарної лабораторії». Серед основних тем були висвітлені:

До уваги експортерів риби та рибної продукції!
23 вересеня 2020

Просимо звернути увагу, що запроваджено транзитний період для вантажів із рибою та рибними продуктами із Республіки Болгарія до 16.10.2020 включно, під час якого будуть паралельно діяти дві форми сертифікатів, а саме:

До уваги експортерів та інших зацікавлених осіб
22 вересеня 2020

У згаданому повідомленні наведено посилання на анкети-опитувальники, за допомогою яких підприємства, установи, організації та інші зацікавлені особи можуть інформувати Мінекономіки про наявні питання щодо торговельної, економічної та інвестиційної політики Таїланду, Індонезії та Таджикистану.

Внесено зміни до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз
22 вересеня 2020

1. Затверджено нову форму бирки вушної для ідентифікації овець і кіз та замкового механізму бирки, матеріал і механізм виготовлення якого повинні забезпечити неможливість роз’єднання частин, що виключає їх повторне використання.

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ЩОДО ЗАХОДІВ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ ГМО У ВІДКРИТИХ СИСТЕМАХ
18 вересеня 2020

Черговий захід в рамках проєкту «Успіх в дії» відбувся у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості. Головний спеціаліст відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Оксана Михайлівна Кігічак розповідала про запобігання поширення генетично модифікованих організмів .

На Волині за минулий тиждень проведено 219 перевірок на дотримання встановлених протиепідемічних вимог
18 вересеня 2020

З 14 по 17 вересня ц.р. проведено 219 перевірок(обстежень) об’єктів, в тому числі закладів громадського харчування – 5, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 82, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 40, агропродовольчих ринків – 20, закладів освіти – 64, інші –8.

Фахівці Держпродспоживслужби Волині за минулий тиждень провели 253 перевірки щодо дотримання суб'єктами господарювання встановлених протиепідлемічних вимог
14 вересеня 2020

З 08 по 13 вересня ц.р. проведено 253 перевірок(обстежень) об’єктів, в тому числі закладів громадського харчування – 4, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 76, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 74, агропродовольчих ринків – 25, закладів освіти – 68, інші – 6.

Інформація про виявлення захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) на території Німеччини
11 вересеня 2020

Відповідно до офіційної інформації Європейського Союзу (через систему нотифікації хвороб тварин – ADNS) 10.09.2020 на території Федеративної Республіки Німеччина (земля Бранденбург, Spree-Neisse) було зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) серед диких свиней.