Субота, 4 лютого
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
Всі новини
ВИРОБНИЧА НАРАДА З КЕРІВНИКІАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ
02 лютого 2023

При В.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Миколі СЛЄСАРЄВУ, було проведено виробничу нараду із залученням заступника начальника та керівників структурних підрозділів центрального апарату та районних управлінь.

В. о. начальника Микола Слєсарєв зустрівся з колективом Волинської регіональної державної лабораторії
02 лютого 2023

В. о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Микола Слєсарєв 01 лютого 2023 року зустрівся з колективом Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

ДЕРЕВ’ЯНА ТАРА - ОДИН З ОСНОВНИХ ФАКТОРІВ РИЗИКУ ПОШИРЕННЯ КАРАНТИННИХ ОРГАНІЗМІВ
27 січня 2023

Деревина є незамінною сировиною для виробництва всіх видів упаковки в промисловості по всьому світу. Водночас, дерев’яна тара залишається одним з основних факторів ризику поширення карантинних організмів.

НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ЩОДО ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
27 січня 2023

Спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 26 січня 2023 року проведено семінар-навчання на тему: «Дотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини».

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРИДБАННЯ ЯКІСНОГО НАСІННЄВОГО МАТЕРІАЛУ
27 січня 2023

З метою недопущення в обіг неякісного насіння та запобігання придбанню споживачами контрафактного, фальсифікованого насіння, Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області в межах своїх повноважень надає рекомендації щодо придбання посівного матеріалу під урожай 2023 року.

RASFF ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ВИЯВЛЕННЯ НЕВІДПОВІДНОСТІ АРАХІСУ В ШКАРЛУПІ
26 січня 2023

До Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19 січня 2023 року № 2022.3810-fup 3, стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) у арахісі в шкарлупі

ВИЗНАЧЕННЯ СТАНУ ПЕРЕЗИМІВЛІ ОЗИМИХ КУЛЬТУР
26 січня 2023

Спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області здійснюєтьcя перший етап відбору монолітів для оцінки стану перезимівлі та фітосанітарного стану озимих культур.

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ОСІБ ЩОДО БЕЗПЕЧНОГО ПОВОДЖЕННЯ З ПЕСТИЦИДАМИ І АГРОХІМІКАТАМИ
25 січня 2023

24 січня 2023 року розпочалися навчання працівників, які безпосередньо виконують роботи пов’язані з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами. На заході були присутні члени СОК «Волинська картопля». Навчальний процес провела Климчук Світлана Леонідівна спеціаліст управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Волинські області. На заході піднімалися питання дотримання законодавства в сфері захисту рослин, зміни до Закону України «Про пестициди і агрохімікати», недопущення випадків отруєння бджіл пестицидами, співпраця пасічників та аграріїв та дотриманням відповідних регламентів використання пестицидів і агрохімікатів. Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області дякує голові СОК «Волинська картопля» Анатолію Аршуліку за позитивний відгук роботи управління.

ОСОБЛИВОСТІ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА В РІЗНИХ ТИПАХ ЗЕРНОСХОВИЩ
25 січня 2023

Зерно, відповідно до ст.24 Закону України « Про зерно та ринок зерна в Україні», підлягає зберіганню у зернових складах.