Неділя, 7 березня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
30 липня 2020

Інформація щодо проведення перевірок закладів в період карантину

З моменту запровадження Урядом карантину на всій території України, в тому числі на Волині, спеціалістами Держпродспоживслужби області спільно з представниками Національної поліції, органами місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях проведено 14329 перевірок (обстежень) закладів, діяльність яких дозволена в період карантину.

Протягом 28-29 липня ц.р. проведено  217 перевірок (обстежень) об’єктів, в тому числі закладів громадського харчування – 12, об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 129, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 47, агропродовольчих ринків – 6, закладів дошкільної освіти – 6, інших – 17.

На 44 (20%) об’єктах встановлено порушення протиепідемічних вимог. На підставі виявлених недоліків складено 42 протоколи про адміністративне правопорушення та 2 приписи (рекомендації) про усунення порушень.

До висвітлення процесу та результатів перевірок залучаються регіональні засоби масової інформації, детальніше за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=y7j1TV_tQE0