Четвер, 21 жовтня
Ми у соціальних мережах:
Групи управління
s
09 липня 2020

УВАГА! ПАСТЕРЕЛЬОЗ

Повідомляємо, що в кінці червня на території ДП ЛМГ ,»Звірівське» та  ФГ «Урочище Корея» Ківерцівського району зареєстровано падіж оленів.

Спеціалістами Ківерцівської районної державної лікарні ветеринарної медицини здійснено виїзд у вищевказані господарства,  де в ДП ЛМГ «Звірівське» від оленя плямистого, а у ФГ ,,Урочище Корея’’ від оленя благородного відібрано патологічний матеріал та направлено до Волинської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для мікробіологічного дослідження та дослідження на чутливість до антибіотиків.

В обох випадках, згідно звітів про результати дослідження патологічного матеріалу  виділено збудник  пастерельозу.

Пастерельоз – бактеріальна хвороба багатьох свійських та диких тварин, що характеризується  при гострому перебігу ознаками септицемії й геморагічного діатезу, при підгострому та хронічноному – крупозною або катаральною пневмонією. 

В господарствах проводяться заходи щодо ліквідації даного захворювання. Заплановано засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ківерцівській райдержадміністрації.